Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Teknoloji Genel

374x90

Bu Alana Reklam Ver

PS4/3 tamiri için en ideal yer

Okunmamış 05 Temmuz 2020, 20:04
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Meslek: Öğrencilik
Ad, Soyad: Mu... Er...
Ticaret: 0, 0%
Evet arkadaşlar şuan bahsedeceğim web sitesi : https://ixirplaystattion.com bu işletim yeri kendileri çoğu tamir ve donanım islerinizi en iyi sekilde karsılayabilecek bir isletmedir cogu büýük ve küçuk şehirlerde illerde ve ilcelerde işletim yeri olan bir kuruluştur(İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir,Batman, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak) kendilerine ulaşmaniz için yukarıda verdiğim linkten hakkında bölümüne girdiginizde ya da siteyi actığınizda karşinıza çıkan whatsapp ikonuna tıkladığınızda kendileri ile iletişime geçebilirsiniz ayrıca isletim yerlerinin hangi adreslerde olduğunuda web sitesinden öğrenebilirsiniz ayrıca ixir playstattion kuruluşu 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir google mapste 300den fazla yorumu olan bir yer kalitesini buradanda ölçebilirsiniz
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

550x90

Bu Alana Reklam Ver

550x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Teknoloji Genel