wmaraci reklam

Ttnet aboneliğim vardı TÜRKNET'e geçtim, şimdi interneti nasıl bağlayacağım?

17 Mesajlar 2.969 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASLANLARrrrr ASLANLARrrrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

Korkmaz herkes türknet teknik servisten şikayetçi geçiş yapim diyorum teknik destek kötü olur diye geçmeye korkuyorum

Dostum internete ne kadar ödüyorsun bilmem internet biraz şans işi olmuş bu türkiyede Ben Adsl 12 hız alıyordum süperonlineden taahütsüz 93 tl + bilmem ne parası derken 100 tl oluyordu Türknet Vdsl 31 hız alıyorum 1000 dk heryöne konuşmada bedava taahüt yok internet sarmadımı sıkıntımı var 59.99 son faturanı ver kapat dilediğin servis sağlayıcısına geç bir kuruş ödeme
Benim referans kodum ile üye olursan 1 ayda bedava kullanıyorsun internet veya başkasının kodu ile ama ben otomatik ödeme talimatı verdim faturada sıkıntı olmadağı için bedavan yanmaz

(Davet kodu: LHH78EM59EMT)

wmaraci
reklam

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)
websitetr hocam kabloluk bişey yok. Modem ayarlarını yapmanız gerekiyor. Başka bişey yok .Modeme 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 ile giriş yapın genişbant ayarlarını turknetin verdiği kullanıcı adı ve şifre ile değiştirin tamamdır.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

Korkmaz herkes türknet teknik servisten şikayetçi geçiş yapim diyorum teknik destek kötü olur diye geçmeye korkuyorum

Telefon ve destek talebi üzerinden verdikleri destek hizmeti yeterli. Teknik destek ekibi bilgili.

Yaşayacağınız orunlar şunlar olur muhtemelen çözümlerini de yazdım.

1- Farklı bir port aktif edilmesi (Eve gelen telefon kablonuz bina girişinde dışarından gelen bir TT hattına bağlı. Siz bir elektirikçi çağırıp eve giden telefon kablosu ile yeni gelen TT hattını birleştirmek olacak.)

2- Alt yapı problemleri ( Eğer kullandığınız hat da sinyal seviyesi düşük ise kopmalar vs yaşayacaksınız. 16 mbps yerine daha düşük hız talep edip sinyal seviyesini yükselte bilirsiniz.

Bundan başka yaşanan sorunlar TT kaynaklı olur muhtemelen.

Birde bağlantı için MAX 1 hafta bekleyin. Zaten kargo gittikten hemen sonra aktif ediliyor hizmet. Min 2-3 gün.

cagdaskorkmaz.com.tr

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)
4 gün önce aktif hale geldi dedi ama DSL ışığı yanmıyor hala. Şikayet konusu açayım dedim TÜRKNET AYNI ŞİKAYETLE DOLU: https://www.sikayetvar.com/turknet

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)
websitetr hocam dsl ışığı yanmıyorsa arıza kaydı oluşturun. TTnet elemanları gelip açarlar. Çok büyük bi sorun değil. Önceden neti olanlar hep yaşıyor bu sorunu. Artık port çakışması mı oluyor yoksa ***** inadına mı yapıyor bilmiyorum. Ama sorun basit bi sorun.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

Hhasan Hhasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Verilen kullanici adi sifreyi modem paneline giriyrosun bu kadar 10 sn de kurdum ben suan 16 mbit hat var 15.87 goruyor

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

websitetr hocam dsl ışığı yanmıyorsa arıza kaydı oluşturun. TTnet elemanları gelip açarlar. Çok büyük bi sorun değil. Önceden neti olanlar hep yaşıyor bu sorunu. Artık port çakışması mı oluyor yoksa ***** inadına mı yapıyor bilmiyorum. Ama sorun basit bi sorun.

***** elemanı geldi port çakışmasını düzeltti hocam sanırım inadına yapıyorlar teşekkürler
OmerGunay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al