WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Teknoloji Genel (https://wmaraci.com/forum/teknoloji-genel.html)
-   -   Ttnet kadar berbat firma var mı? (https://wmaraci.com/forum/teknoloji-genel/ttnet-kadar-berbat-firma-var-mi-562156.html)

Winman 12 Mart 2019 02:59

Ttnet kadar berbat firma var mı?
 
selam arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır evdeki interneti doğru düzgün kullanamıyorum. Diğer ayın 10 u gibi bir yavaşlık başladı. Bir çok zamanda bağlanmıyor. Evde 3-4 kişi kullanıyor tamam bizim ufaklık youtube de çok fazla dolanıyor. İnterneti yediğinin farkındayım. Diğer ay dedim kota dolmuştur. Ayın başı geldi geçti bu ay yine aynı terane. Zaten kota olayı kalktı diye biliyorum, belki sözleşme var diye aynı devam edebilir ama yavaş bile değil hiç bağlanmıyor bazen. Sabah aradım falan arıza kaydı yaptılar bu sefer komple gitti sabahtan beri :D Kendi netimden bağlanıyorum müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum arıza kaydım var diye. Benim gibi bu ttnetten çeken var mı? babam gitmiş sözleşme yapmış. Türknetten memnundum

ersa111 12 Mart 2019 04:49

Klasik ttnet hocam sozlesme bitince bizde bırakacağız

Winman 12 Mart 2019 05:29

Alıntı:

ersa111 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3200961)
Klasik ttnet hocam sozlesme bitince bizde bırakacağız

babama demişler kota dolmuş. ay başında sıfırlanıyor diye biliyorum. sözde akk kalktı ama nerde

carasar 12 Mart 2019 06:42

Hocam 1 hafta alt yapıdan dolayı internet vermediler. Dedim ben ödemek zorunda mıyım kullanmadığım süreyi. Sonraki ay faturanizdan düşülür dediler. Şimdi arıyorum kesinti yaşanmamış efendim diyor. Kesinti mi yaşanmamış diyorum. Elemanlariniz 1 hafta çalıştı burada diyorum. Sistemde gözükmüyor diyor. Cimere yazdim, her gun arıyorum. 1 krs dahi olsa vermeyeceğim. Inat ettim.

Winman 12 Mart 2019 07:24

Alıntı:

carasar Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3200969)
Hocam 1 hafta alt yapıdan dolayı internet vermediler. Dedim ben ödemek zorunda mıyım kullanmadığım süreyi. Sonraki ay faturanizdan düşülür dediler. Şimdi arıyorum kesinti yaşanmamış efendim diyor. Kesinti mi yaşanmamış diyorum. Elemanlariniz 1 hafta çalıştı burada diyorum. Sistemde gözükmüyor diyor. Cimere yazdim, her gun arıyorum. 1 krs dahi olsa vermeyeceğim. Inat ettim.

Hakkınızı arayın hocam. 1 kuruş koklatmamak lazım. Turknet fazla büyük bir firma olmamasına rağmen bunlara göre çok daha iyi hız veriyor. Kaç sene doğru düzgün bağlantı kopmadı bile. Bunlar paraya doymuş. Babama kızmıştım zaten neden geçtin diye. Al işte uğraş dur

VoltajKA 12 Mart 2019 08:36

1,7 yıl önce bende Ttnet kullanıyordum. Ancak taahhüt bittikten sonra, beni bilgilendirmeden 2 ay fazla ücret aldılar.(üstelik 16 mb hız) Bu konuda MH yi aradım falan filan istediğim olmadı.
Sonra Türknet e geçtim, şimdi kafam rahat.
VDSL kullanıyorum. 52 mb hız + 1000 dk her yöne tek fiyat 65 TL ..
İyi ki de Türknetliyim. 👍
Size tavsiyem hattınızda ki sorun çözüldükten sonra Turknet'e geçmeniz.

serdar01 12 Mart 2019 08:40

Hizmetlerinin kalitesizliğinden ve şikayetlerden TTnet yöneticilerinin bilgilerinin olduğundan eminim. Ama nedense duymazlar,bilmezler,haberleri olmaz/geç olur.
Şikayet edersin; en kısa zamanda döneceğiz,ilgileniyoruz diyerek içi boş cümlelerle insanları oyalarlar.

Ailem ve ben farklı şehirlerde yaşıyoruz.Evimizin ttnet ile kontratı bittikten sonra babam ttneti aramış ben bilgisayardan, internetten anlamam iptal edin diye.
Sonrasında müşteri temsilcileri en az 7-8 defa aramışlar. İndirimlerden söz etmişler. Onaylarsanız kontrat uzayacak diye. Babamı uyardığım için onaylamadı hiçbirini. İptal etmek istiyorum deyince de şubeye gelin başka şekilde olmaz denilmiş.

İzmir'den bir sürü yetkiliyi aradım durumu anlattım,73 yaşında adam hasta haliyle nasıl gelsin, "onaylıyorum" kelimesiyle kontrat uzatıyorsunuz da "iptal edin" denilince neden zorluk çıkartıyorsunuz, diye sordum.
En sonunda dilekçe faksladım merkezlerine (Ankaraya).Sonrasında kapattılar.

TTnet böyle bir firma.

kifFOX 12 Mart 2019 09:26

Değişik değişik sebeplerden dolayı şikayet edip durmuşsunuz. ttnetin veremediği interneti Türkiye'de hiçbir firma veremez çünkü alt yapı ttnet'in alt yapı çalışmaları belirli bölgelerde devam ediyor f/o olarak yapıyorlar bakır kablo alt yapısı bozuk olanlara geçiçi müdahele ediyorlar bu arada ttnette kırizde malum para yok.

aristotless 12 Mart 2019 09:58

https://i.hizliresim.com/26l3Gj.png :D memnunum

markareklam 12 Mart 2019 11:41

bir ara bende denedim her gece saat 12 ile 1 arası internet aşırı derecede yavaşlıyodu. Hala devam ediyo bu uygulama dikkatini çeken varmı bi denesinler.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 06:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.