wmaraci reklam

Ttnet kadar berbat firma var mı?

28 Mesajlar 4.492 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
selam arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır evdeki interneti doğru düzgün kullanamıyorum. Diğer ayın 10 u gibi bir yavaşlık başladı. Bir çok zamanda bağlanmıyor. Evde 3-4 kişi kullanıyor tamam bizim ufaklık youtube de çok fazla dolanıyor. İnterneti yediğinin farkındayım. Diğer ay dedim kota dolmuştur. Ayın başı geldi geçti bu ay yine aynı terane. Zaten kota olayı kalktı diye biliyorum, belki sözleşme var diye aynı devam edebilir ama yavaş bile değil hiç bağlanmıyor bazen. Sabah aradım falan arıza kaydı yaptılar bu sefer komple gitti sabahtan beri :D Kendi netimden bağlanıyorum müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum arıza kaydım var diye. Benim gibi bu *****ten çeken var mı? babam gitmiş sözleşme yapmış. Türknetten memnundum

wmaraci
reklam

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Klasik ***** hocam sozlesme bitince bizde bırakacağız
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

ersa111 adlı üyeden alıntı

Klasik ***** hocam sozlesme bitince bizde bırakacağız

babama demişler kota dolmuş. ay başında sıfırlanıyor diye biliyorum. sözde akk kalktı ama nerde

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam 1 hafta alt yapıdan dolayı internet vermediler. Dedim ben ödemek zorunda mıyım kullanmadığım süreyi. Sonraki ay faturanizdan düşülür dediler. Şimdi arıyorum kesinti yaşanmamış efendim diyor. Kesinti mi yaşanmamış diyorum. Elemanlariniz 1 hafta çalıştı burada diyorum. Sistemde gözükmüyor diyor. Cimere yazdim, her gun arıyorum. 1 krs dahi olsa vermeyeceğim. Inat ettim.
Winman FurkanCanoz Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Hocam 1 hafta alt yapıdan dolayı internet vermediler. Dedim ben ödemek zorunda mıyım kullanmadığım süreyi. Sonraki ay faturanizdan düşülür dediler. Şimdi arıyorum kesinti yaşanmamış efendim diyor. Kesinti mi yaşanmamış diyorum. Elemanlariniz 1 hafta çalıştı burada diyorum. Sistemde gözükmüyor diyor. Cimere yazdim, her gun arıyorum. 1 krs dahi olsa vermeyeceğim. Inat ettim.

Hakkınızı arayın hocam. 1 kuruş koklatmamak lazım. Turknet fazla büyük bir firma olmamasına rağmen bunlara göre çok daha iyi hız veriyor. Kaç sene doğru düzgün bağlantı kopmadı bile. Bunlar paraya doymuş. Babama kızmıştım zaten neden geçtin diye. Al işte uğraş dur

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
1,7 yıl önce bende ***** kullanıyordum. Ancak taahhüt bittikten sonra, beni bilgilendirmeden 2 ay fazla ücret aldılar.(üstelik 16 mb hız) Bu konuda MH yi aradım falan filan istediğim olmadı.
Sonra Türknet e geçtim, şimdi kafam rahat.
VDSL kullanıyorum. 52 mb hız + 1000 dk her yöne tek fiyat 65 TL ..
İyi ki de Türknetliyim. 👍
Size tavsiyem hattınızda ki sorun çözüldükten sonra Turknet'e geçmeniz.

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Hizmetlerinin kalitesizliğinden ve şikayetlerden TTnet yöneticilerinin bilgilerinin olduğundan eminim. Ama nedense duymazlar,bilmezler,haberleri olmaz/geç olur.
Şikayet edersin; en kısa zamanda döneceğiz,ilgileniyoruz diyerek içi boş cümlelerle insanları oyalarlar.

Ailem ve ben farklı şehirlerde yaşıyoruz.Evimizin ***** ile kontratı bittikten sonra babam *****i aramış ben bilgisayardan, internetten anlamam iptal edin diye.
Sonrasında müşteri temsilcileri en az 7-8 defa aramışlar. İndirimlerden söz etmişler. Onaylarsanız kontrat uzayacak diye. Babamı uyardığım için onaylamadı hiçbirini. İptal etmek istiyorum deyince de şubeye gelin başka şekilde olmaz denilmiş.

İzmir'den bir sürü yetkiliyi aradım durumu anlattım,73 yaşında adam hasta haliyle nasıl gelsin, "onaylıyorum" kelimesiyle kontrat uzatıyorsunuz da "iptal edin" denilince neden zorluk çıkartıyorsunuz, diye sordum.
En sonunda dilekçe faksladım merkezlerine (Ankaraya).Sonrasında kapattılar.

TTnet böyle bir firma.
FurkanCanoz Mastermeido

kişi bu mesajı beğendi.

kifFOX kifFOX WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Değişik değişik sebeplerden dolayı şikayet edip durmuşsunuz. *****in veremediği interneti Türkiye'de hiçbir firma veremez çünkü alt yapı *****'in alt yapı çalışmaları belirli bölgelerde devam ediyor f/o olarak yapıyorlar bakır kablo alt yapısı bozuk olanlara geçiçi müdahele ediyorlar bu arada *****te kırizde malum para yok.

aristotless aristotless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım / Grafiker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%0)
https://i.hizliresim.com/26l3Gj.png :D memnunum

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
bir ara bende denedim her gece saat 12 ile 1 arası internet aşırı derecede yavaşlıyodu. Hala devam ediyo bu uygulama dikkatini çeken varmı bi denesinler.

www.izmirdetabelareklam.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al