wmaraci reklam

Twitter ile ilgillenen herkes okuyabilir mi?

10 Mesajlar 1.378 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar, ben Mustafa Ersoy. Bireysel bir twitter hesabım var ve gt yoluyla takipçi yükseltmeye çalışıyorum. (https://twitter.com/mustafa_ersoyy) bu konuyu açma sebebime gelirsek.

1-) Attığım tweet 24 saat içinde takipçi sayımın yarısı kadar görüntülenme alıyor bu istastik normal midir?

2-) Attığım tweete ilk dakikalarda çok etkileşim gelirse genelde görüntülenme böyle devam ediyor. Bu yüzden smm panelden ilk 10 dk içinde 5-10 ek beğeni almak istiyorum. bu beğenileri teker teker talep edebileceğim smm panel var mı? Amacım tüm takipçilerime attığım tweetin gösterilmesi.

3-) Hesabımın yüksek bir görüntüleme ve takipçi kitlesi olmadığını biliyorum, fakat yinede sponsor olmak isteyen birini bulabilir miyim? veya benim gibi yazılım, kişisel gelişim üzerine twitter hesabı olan varsa karşılık retweet atmamız mümkün müdür? Taleplerinizi pm yoluyla veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

4-) GT hariç hesabımı tanıtabileceğim yollar nelerdir? Denediniz mi ve nelerden memnun kaldınız.

Şimdiden geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim ve herkese iyi çalışmalar dilerim.

wmaraci
reklam

WhisperMedia WhisperMedia Marketing Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Dubai
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 53 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Twitter hesabı için ne sponsoru arıyorsunuz, sunucu mu?

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Valla dostum boşver twitteri, durup dururken 600.000 takipçili hesabımı kapadı twitter, şu an 70 K 60 K 44 K 42 K hesaplarım askıda, ve hepsi % 100 organik hesaplar, en iyi noktaya gelirsin küt kapatır üzülürsün, yine de sen bilirsin, iyi forumlar

• Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
peki kapatılma sebebi nedir hocam? Geri dönüş alamıyor musunuz? selcuksofta

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
BlogAraci sponsor arama sebebim reklam yapabilmek. örnekleri aşağıya sıralayacağım.

-sunucu çekilişi yapmak (firma için tahmini 5000 hedef kitledeki insana reklam şansı)
-3d printer ile basılan ürünü çekiliş ile dağıtmak
-2-3 ay haftada 2 adet tweetini yorum ile retweetleyebilirim ürün karşılığında(herhangi bir satışı yapılan ürün, satıcı için ucuz fiyatlı reklam olabilir)
bu örneği sponsor olmak isteyen kişi ile tartışabiliriz. Her türlü durumda ikimizde karda olacağımız için gözüm aç değil. Amaç aksiyon katabilmek.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

mustafa98 adlı üyeden alıntı

peki kapatılma sebebi nedir hocam? Geri dönüş alamıyor musunuz? selcuksofta
geri dönüş bugünlerde alamıyorsunuz, evden falan çalışıyor onlar, ama sizinde illa kapanacak diye bir şey yok kısmet. Ama benim yakşaşık tüm arkadaşlarımın 300-500 hesabı kapandı. Benim 500 ün üstünde 8-9 yaşında hesaplarım gitti. En önemli tavsiyem tek hesap kullanın, sadece twit atın, ne takip edin, ne retweet yapın. Ama örnek sadece resim atmayın, arada lelimede yazın. Arsfa mention da sohber edin günaydın falan gibilerden. Yoksa twitter bot'ları sizi bot spam hesap görüyor.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Geliştirici hesabı almaya çalışın bir nebze daha az ban riski olur
Bu net bir bilgi değil tabi sadece tecrübe

• Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

geri dönüş bugünlerde alamıyorsunuz, evden falan çalışıyor onlar, ama sizinde illa kapanacak diye bir şey yok kısmet. Ama benim yakşaşık tüm arkadaşlarımın 300-500 hesabı kapandı. Benim 500 ün üstünde 8-9 yaşında hesaplarım gitti. En önemli tavsiyem tek hesap kullanın, sadece twit atın, ne takip edin, ne retweet yapın. Ama örnek sadece resim atmayın, arada lelimede yazın. Arsfa mention da sohber edin günaydın falan gibilerden. Yoksa twitter bot'ları sizi bot spam hesap görüyor.

Tek sorun takip etmeyin demeniz oldu, geri kalanları zaten yapıyorum. Takip etmeden takipçi sayımı yükseltmem çok çok yavaş oluyor. Önerileriniz nelerdir? Sanırım reklamlar ile yükselebilirim o da iyi maddiyat gerektirecektir.

• Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Geliştirici hesabı almaya çalışın bir nebze daha az ban riski olur
Bu net bir bilgi değil tabi sadece tecrübe

Çok teşekkür ederim hocam, araştıracağım o konuyu da. Peki kitle edinme yolu olarak ne önerirsiniz?

Hesabı açma sebebim bireysel web siteme biraz kitle çekmek, ileride yazılımcı olarak kalmamak, yönetici pozisyonuna rahat ilerleyebilmem vs (bunun için ikinci üniversiteye bile başlıyorum şimdiden). Bu yüzden amacım uzun vadede doğru heded kitleye ulaşmak. Fakat motivasyon kaybı olmaması için boş duvara konuşur gibi durmak istemiyorum. Şuan 800-1000 görüntülenmem var ve beni teşvik ediyor fakat aylarca sabit kalırsa motivasyon kaybına sebep olacaktır.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

mustafa98 adlı üyeden alıntı

Tek sorun takip etmeyin demeniz oldu, geri kalanları zaten yapıyorum. Takip etmeden takipçi sayımı yükseltmem çok çok yavaş oluyor. Önerileriniz nelerdir? Sanırım reklamlar ile yükselebilirim o da iyi maddiyat gerektirecektir.
reklam twitterde asla değmez çok pahalı, elbette tek yolu takibe takip, takip etmeyin demem bugünler son 2-3 ay'dır sıkıntı, yoksa benim her hesabım 20 K 50 K 41 K dır hepsini takibe takip yaptım, ama bugünler gibi değildi. sanki az zaman lazım gibi geliyor bana. ya da günde 50-100 kişiyi geçmeyin takipte diye düşünüyorum, ben sıfır hesap açsam, günde 50 kişiden fazla takip etmezdim, ama kendi hesaplarımdan bir kişiyi bile takip etmiyorum, gelenide takip etmiyorum, bıraktım hesap takılıyor öyle :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al