wmaraci reklam

Twitter'dan Sürekli Kısıtlama Alıyorum

3 Mesajlar 793 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tertan Tertan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, fazla spam yapmamama rağmen twitterdan sürekli 3 günlük kısıtlama alıyorum. Bunun sebebi nedir? Nasıl engelleyebilirim? Telefon ve mail onaylı bir hesap. Ayrıca ticket yollayamıyorum formdaki her şeyi doldurmama rağmen halen daha kırmızı alanları doldurun diye uyarı veriyor.
Misal bir günde 30 kişiyi takip edip ertesi gün yavaş yavaş takipten çıkardığımda bile beni 3 gün kısıtlıyor. Bu çok anlamsız o kadar spam yapanlar kısıtlama almıyorken. Yardımcı olursanız sevinirim.

wmaraci
reklam

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Takipçin olmuyorsa kısıtlama olabilir diye düşünüyorum
Tertan

kişi bu mesajı beğendi.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Bence Twitter'i bugünlerde çok ciddiye almayın. Ben durduk yere ne twit atmama ne rt yapmama ne takip etmeme ne takibi bırakmamama rağmen sürekli geçici askı, doğrulama, telefon onayına düşüyorum. Hatta haber sitemin orijinal organik hesabı 1 ay'dır askıda açmıyorlar. Çok ciddiye almadan ilerleyin her ihtimale karşı bence yedek hesaplar açın, tek hesapla Twitterde riske girilmez, benim 2-3 tane 200-300 K 3-4 tane de 20K-60K arası hesaplarım kalıcı askı oldu ve tamamı % 100 organikti, asla deck'e panele girmemişti. Gelde bunun sebebini söyle :) Yok sebebi falan Twitter işte.
Tertan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al