Karşılama Mesajı

yaklaşık 2012 yılında beri internetin back ve frond kısımlarında ki genel olarak back bulundum. yaşımın da sınırlarından dolayı herke gibi ilk önce nasıl bir çevrede olduğumu anlamaya çalıştım. daha sonrasında ise neler öğrenmem gerektiğini araştırdım. daha sonrasında da öğrenmeye başladım. tabii öğrenirken bolca deneme yanılma yolunuda kullandım. ancak aradan geçen 6-7 yıla rağmen hâlen kendimi öğrenmeye aç hissediyorum. çünkü tam bir şeyleri öğrendiğimi düşünürken yeni bir şeyler ile karşı karşıya kalıyorum. tıpkı ilk gün olan öğreme açlığımı biriktirerek devam ediyorum. çünkü bu işin bir sonu yok. sadece ne kadar birikimim varsa o kadar çok şey yapabileceğimi biliyorum. bilgisayarın teknik kısımlarında ziyade kendimi tasarım anlamında da geliştirdiğimi düşünüyorum. çünkü teknik ve tasarım bana göre beyin ve kalp gibiler. sanki birisi olmadan diğerin varoluşu anlamsız gibi geliyor. ancak tüm bunların dışında yaşımında getirdiği sorumlulukları alıp yeni ve heyecan verici projelerle uğraşmayı hem profesyonelleşmenin bir adımı olarak görüyorum hemde bu işten zevk alıyorum. şimdilik hakkımda bu kadar şey anlatabilirim ancak ilerleyen zamanda kendi bloğumu açmak gibi bir hedefim var. umarım nasip olur. ve ayrıca zamanını ayırıp okuduğun için teşekkür ederim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad B.. D..
  • Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24/E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Antalya
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri