Karşılama Mesajı

90 kuşağının başlarında Marmara bölgesinde Sakarya ilinde dünyaya gelmiş, babası Karadenizli annesi Sakarya’nın yerlisi, bölgenin tabiri ile manavının ilk dünyaya gelen çocuklarıyım. Lise dahil olmak üzere eğitimimi doğmuş olduğum şehirde tahsil ettikten sonra Üniversite eğitimim için öncelikle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine akabinde Yakın Doğu Üniversitesine giderek eğitim hayatımı tamamlayarak Mühendislik fakültesinden İnşaat Mühendisi diploması alarak İnşaat Mühendisi ünvanı almaya hak kazandım. Okul hayatımdan sonra mesleğim üzerine çalışmaya başlayarak önce Sakarya sonra Tokat Ankara gibi şehirlerde çalışarak ulusal çapta birçok projede görev aldım. Sivas’tan Samsun’a giden tren yolu projesinden, Ankara’da Başkent ray projesine Sakarya Biomas elektrik santrali yapımında ve bunun gibi projelerde görev aldım ve almaya devam ederek geçimimi İnşaat Mühendisliğinden sağlıyorum. Yazmaya olan düşkünlüğüm ilkokul zamanlarımdan geliyor. O zamanlar bir günlük ile başladığım yazma serüvenim zamanla anılar hikayeler makaleler bloglar olarak sürekli güncellenerek bugünlere geldi. Umarım bundan sonrada aynı şekilde her geçen zaman çerçevesinde gelişerek daha güzel yerlere ulaştırırım. Bugün bir güncel olaylar ve durumlar ile ilgili geçitli deneme yazıları fikir yazıları ve makaleler yazmaktayım. Yazmayı hobi olarak görüyor ve hiçbir maddi beklenti içerisine girmeden yazıyorum. Elbette bir profesyonel yazar da değilim. Birçok hata imla yanlışı ve benzeri eksikler yanlışlar hatalarım elbette olmuştur. Fikir ve görüşlerinizi eleştirilerinizi lütfen esirgemeyin. Onların ışığında daha ileri seviyelere ulaşacağıma inanıyorum. Fakat ahlak kurallarını göz önünde bulundurarak eleştirin �� bana ulaşmanız için Mail adresim: oguzkaganingenc@gmail.com okingenc@gmail.com Aklınıza takılan sorular için yeni fikir ve bilgi paylaşımlarınız için yazmaktan çekinmeyin. Her insan olduğu yerden bakar ve görür, göremediğim onca şey olduğuna eminim ve bunlara da sizlerin sayesinde yardımı ile görmeyi, bilmeyi umut ediyorum. Sağlıcakla İyi okumalar dilerim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad O.. I..
  • Üyelik 16.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32/E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Sakarya
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0/3
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri