Karşılama Mesajı

Ben Bodrum/Muğlada yaşayan bir yazılımcıyım. Uzmanlık alanım web teknolojileri üzerine. Frontend ve Backend yani Full Stack bir yazılımcıyım. Frontend konusunda angularJS veya React gibi konularda uzmanlığım yok ancak angularJS öğrenme aşamsındayım. Şimdilik React'e girmeyi düşünmüyorum. Bootstrap ve Jquery (veya Javascript) ile frontend tasarımlar yapabiliyorum. Bu konuda iyiyim. Backend konusunda iddialıyım. Php tarafında uzmanım ve 11-12 senedir çeşitli teknolojiler kullanarak çeşitli işler yaptım. Codeigniter, Symfony, Slim Framework gibi mvc tabanlı frameworkler ile uğraştım, sonradan kendi panelimi ve mini kod kütüphanemi oluşturdum. Genellikle bu yazdığım panel üzerinden işleri yapmaya çalışıyorum. Gelen talepler üzerine geçişlerim olabiliyor tabiki. Linux konusunda iyiyimdir. Sıfırdan sunucu kurabilirim. Hali hazırdaki sunucuyu yönetebilirim. Bakımlarını yapabilirim. Gerek olduğu durumlarda fatura da kesebilirim. Ancak pek tabii fatura kesildiği durumlar ile faturasız durumlarda fiyat değişiklik olacaktır.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad O.. U..
  • Üyelik 05.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36/E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Muğla
  • Mesajlar 0
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri