Karşılama Mesajı

Şu anda Sistem, Network ve C# yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Yazılım Test Uzmanı olarak çalıştım. Projelerin test caselerinin yazılmasında ve koşulmasında , regresyon, fonksiyonel testler yapılmasında aktif olarak çalışıyorum. Appium, Selenium gibi test otomasyon programlarında kendimi geliştiriyorum. Agile, Scrum, Kanban gibi çevik yazılım geliştirme metodlarında ve bu tarz araçlarda (Trello, Slack) aktif proje üstünde çalışmalar yaptım. Jira, Testlink, TestRail gibi test yönetim araçlarında kendimi geliştirmekteyim. Yazılımda versiyonlama, Git projelerinin yönetimini kolaylaştıran aynı zamanda pull, push, fetch , history , merge gibi özellikleri içerisinde barındıran sourcetree programında kendimi geliştirdim. Sandbox gibi mobil veya kredi kartı ödeme test yöntemlerini öğrenerek uyguladım. Uygulamaları hem test(Dev) hemde son kullanıcı test ortamında(Prod) test ederek uygulamaların stabil bir şekilde kullanıcılara ulaşmasını sağladım. Mobil tarafta androidde play store üzerine apk çıkarak uygulamaların güncellenmesini sağladım. Jadx gibi reverse engineering toollarını kullanarak uygulamada tehlikeli ve açık olabilecek verileri bulup develop ekibine bildirerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağladım. Uygulamada son güncellemeyi alıp müşterilerimizin de test edebilmesi ve her yerden ulaşabilmesi adına filezilla programını kullanarak test apk yı panele atarak hızlı download edilmesini ve gözden geçirilmesini sağlıyorum. Panel (Web site socket) testlerinin yanı sıra Ios-Android ve Panel 3 'lüsünü bir arada kullanarak derinlemesine mobil test yapıyorum. Monkey test,regresyon,entegrasyon,fonksiyonel gibi bir çok test metedolojisinde ve programlarında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Tasarımsal testler için kullandığımız figma adlı programda aktif proje üzerinde çalışıyorum. Excel, word programlarını kullanmayı biliyorum ve aktif çalıştığım proje var. Web sitesinin üst sıralara çıkarılması, rakip analizi, ... gibi SEO konularında bilgi sahibiyim. Seyahat engelim yoktur.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad A.. A..
  • Üyelik 02.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Devops
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri