Karşılama Mesajı

Merhablar, ben wmaracı.com üyelerinden "mehmetalaca". Şahsım, 5 yılı aşkın bir süredir makale yazarlığı işi ile uğraşıyorum. Belki ismim duyulmamış olabilir. Ancak daha önce alacabebe.com adında bir girişimim de olmuştu. Ve şimdi de kendi sitem olan www.teknologblog.com sitesini askıya almış bir şekilde forum üzerindeki işlere yoğunlaşmış durumdayım. Yaşım 22 ve 16-17 yaşlarımdan itibaren başladığım bu yazarlık serüvenine ilk başladığım günlerde 100 kelimesi 75 Krş.'tan işler alıyordum. Şimdiki piyasanın durumu ve şartları 100 kelimelik her birim için minimum 2 TL gibi ücretlerde dönüyor. Şartlarda anlaşabilirsek sizler için uzun vadeli olarak çalışmak isterim. Evlere tıkıldığımız bu pandemi günlerini fırsat bilip online eğitim alırken harçlık çıkarmak adına değil, tamamen profesyonel bir şekilde müşterilerimin ihtiyaçlarını karşılamak adına günde 12 saatimi bu işe ayırıyorum. Öyle ki, her gün ortalama 10.000 kelimelik içerikler üretebiliyorum. 100 Kelimesi 2 TL'den makale ve her şey dahil içerik yükleme işini içerik başına 3 TL'den sizlere sunabilirim. Dilerseniz mehmetresatalaca@gmail.com mail adresimden, dilerseniz de +905388986473 numaralı telefonumdan bana ulaşabilirsiniz. Dönüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağım, iyi çalışmalar dilerim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. A..
  • Üyelik 06.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24/E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri