Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

mimarcan mimarcan şuan çevrimdışıdır.

Mimar

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
50,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
1
1
Toplam olumlu geribildirim: 1
[mimarcan] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 0 Toplam: 1
  1. byms
    05 Ağustos 2020 13:39 - link
    byms
    Kardeşim merhaba, senden bir konuda yardım isteyeceğim. Önceden wordpress'te bana yardım etmiştin, yine sana geldim . Kardeşim ben Ubermenu kurdum. Mega Menü yaptım. Bilgisayarda açtığımda herşey çok güzel ama telefondan siteyi açtığımda, kategoriler arasına eklediğim çizgileri "[Divider]" şeklinde gösteriyor. Halbuki mobil'de kapalı eklenti. Bu konuda yardım edebillr misin kardeşim?
    Sitem: www.e-heartbeat.com

Hakkımda

• mimarcan Hakkında
    Hakkımda
    Mimarım, kendi web sayfalarım ve tamamen hobi amaçlı yaptığım çalışmalarım mevcut.

Wordpress, SEO, Tema, Dijital pazarlama konularına ilgili duyuyorum.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Mimar

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 16 Mayıs 2021 15:34
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

mimarcan adlı üyenin hiç arkadaşı yok.

Beğenilen Mesajları

176 Beğeni
  1. EmreAkbay
    EmreAkbay beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
    Helal olsun size vallahi, koskoca forumda hiç kimsenin cesaret edemediği konuda 85 kurus da olsa çöpe atıp denemişsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 08 Nisan 2021, 00:05
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 21 Eylül 2020, 15:46
  2. eroniko45
    eroniko45 beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : 40 Bin TL Adsense geliri
  3. scartz
    scartz beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ İnstagram Sayfanızı Analiz Ediyoruz - Çok Çok Ucuza Daha Çok Kişiye Ulaşıyoruz ⭐
  4. benruya
    benruya beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : Pazaryerlerinde magaza açmak
  5. benruya
    benruya beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : Pazaryerlerinde magaza açmak
  6. NetBilim
    NetBilim beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
    Helal olsun size vallahi, koskoca forumda hiç kimsenin cesaret edemediği konuda 85 kurus da olsa çöpe atıp denemişsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Eylül 2020, 14:20
  7. afbil2
    afbil2 beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
  8. Dronix
    Dronix beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
    Ne Zaman Beğendi: 21 Eylül 2020, 21:11
  9. looktr
    looktr beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
  10. EYA
    EYA beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
  11. org
    org beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : ⭐ Bireysel Sanal Pos, Ertesi Gün Ödemeli. Wmaracına Özel Komisyon Oranı! ⭐
  12. yilmaz70
    yilmaz70 beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : VDS Sponsor aranıyor !
  13. murattanbay
    murattanbay beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : Google Ads Reklamlarınız %30 İndirimli Çıkartılır!
  14. enerjiveguc
    enerjiveguc beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : Birşeyler yapmak isteyen buyursun
    enerjiveguc kesinlikle sizinle aynı yorumu yapacaktım kiiiii, sizin mesajınızı gördüm. Bu ismi (Erdemakale ) lütfen unutmayalım.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Ağustos 2020, 13:10
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Ağustos 2020, 13:00
  15. darknov4
    darknov4 beğendi mesaj :: mimarcan Açık konu : Google Ads Reklamlarınız %30 İndirimli Çıkartılır!
    İşin içinde başka bir iş yoksa bence bunu açıklamalısınız. Yuvarlak, kaçamak cevap vermek çözüm değil kanımca. İyi forumlar.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Ağustos 2020, 02:46
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 21 Ağustos 2020, 15:46

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:02.