Karşılama Mesajı

Doğup büyüdüğüm yer İstanbul, halihazırda istanbulda yaşamaktayım. Halıiç Üniversitesi lojistik mezunuyum, lisans derecesi yaparak uluslararası lojistiğe geçiş yaptım, Sürekli teknoloji olarak gelişen dünyamızda bilişime merak sardım. Google Arama Optimizasyonu (SEO) Öğrendim, Dijital pazarlama şirketinde aktif olarak çalışmaktayım.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad A.. Ö..
  • Üyelik 01.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23/E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0

Attığım Mesajlar

• İtalya'dan nasıl kargo getirebilirim?

Eğer sürekli olarak yurt dışından kargo getiriyorsanız şirketiniz veya işletmeniz için, Tetalog Lojistik'i anlaşmalı kargo olarak tercih etmenizi tavs...

28.03.2023, Bilgi Arşivi
  • Marka tescil belgesini kimler alabilir?

Pek bilgi sahibi olmamakla beraber bu sayfaya göz atmanızı öneririm: Marka tescil...

29.11.2022, Webmaster Genel
  • İş arıyorum

Merhaba, Bildiğim bir firma olan Esalco Lojistik'e bakabilirsiniz, son zamanlarda aktif bir alım yapıyorlar sanırsam ve sürekli iş yapısı var gibi gör...

25.10.2022, Konu Dışı
  • Forum Siteleri

Merhabalar,   Sizin Backlink aldığınız forum siteleri nelerdir? Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz, ben bayağı bir stoklama yaptım aslında ileriye dön...

01.09.2022, Backlink
  • Profosyonel kişiler yardımcı olabilir mi ?

Site yavaş açılıyor, URL adreslerinin  kesinlikle düzeltilmesi lazım, spam score fazla, diyecek çok şey var ama son  olarakta diyeceğim site çok dağın...

01.09.2022, SEO
  • Indexlerim Siliniyor!!!

Eklentilerine bak, bazı eklentiler çakışabiliyor indexlenmemesine yol açabiliyor.

01.09.2022, SEO
  • Bir günde 75 sıra öne nasıl çıktım?

1 Günde bu kadar sıralama alması imkansız diyebilirim, yüksek ihtimal Google güncellemelerden kaynaklı olabiliyor bir kaç gün sonra sıralama tekrar aş...

01.09.2022, SEO
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al