Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

stiltasarım stiltasarım şuan çevrimdışıdır.

Üni Hakkında - Üniversite

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
18
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
18
0
Toplam olumlu geribildirim: 18
[stiltasarım] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 3 Toplam: 3
  1. dvrmdmr
    20 Kasım 2015 16:43 - link
    dvrmdmr
    Merhaba,

Siteni almak istiyorum bana telefon numaranı iletir misin, pazartesi günü kesin olarak alma işlemi gerçekleştireceğim,

50 TL'ye tamam dersen kesin alıyorum.
  2. ozdenfurkan
    30 Nisan 2014 15:14 - link
    ozdenfurkan
    cevap kutunuz dolu oldugu için mesajınıza cevap veremiyorum. şu konu için yardım isteyecektim http://wmaraci.com/forum/ucretli-tas...ir-142982.html
  3. YenerK
    28 Ağustos 2013 18:21 - link
    YenerK
    hocam ioncube şifrelemek için 50 cent gibi bi ücret lazım paypalım benim var fakat onaylı değil onaylatmak için kredi kartı lazım kredi kartı olan herhangi biri onaylayabiliyor fakat para istiyorlar

Hakkımda

• stiltasarım Hakkında
    Hakkımda
    şu anda online olan güncel 2 tane blogum var.Bu bloglarımda reklam almak için sitenizi kullanabilirim.Sitede yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardım edicem.Html css psd konularında profesyonelim.Site ile kendimi daha da çok geliştirmeye çalışıcam.Uzun zamandır sitenizi takip ediyorum.Şimdide kayıt olmak istedim.Birçok forum üyeliğim bulunmaktadır.Sizin forumunuzla da kendimi geliştireceğime eminim.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 17 Mart 2019 20:14
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 7 Toplam: 7

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

187 Beğeni
  1. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: fbyazilim Açık konu : Google Adwords / Ads 100 TL Kredi, Promosyon, Kupon Kodu Satışı
  2. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: burakozsaka Açık konu : İnstagramdan Gözlük Satışı Yapılır Mı? Yapılırsa Nasıl Başlanmalı? Nerelere Reklam Verilmeli?
  3. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: rainsquad Açık konu : Üye Olan Herkese 100 Kelime Değerinde Makale Kredisi Hediye! - YazSat.net
    Kayıt oldum hocam. levomarelli (levomarelli@gmail.com ) teşekkürler, çok hoşuma gitti sisteminiz.. :)
    Ne Zaman Beğendi: 26 Ekim 2018, 22:30
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ekim 2018, 14:09
  4. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: D0KT0R Açık konu : Üye Olan Herkese 100 Kelime Değerinde Makale Kredisi Hediye! - YazSat.net
  5. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: EmineT Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
    Kesinlikle çok güzel bir uygulama başarılarınızın devamını dilerim
    Ne Zaman Beğendi: 21 Ekim 2018, 13:24
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Ekim 2018, 17:55
  6. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: seyfettin Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
  7. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: FarkliAdam Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
  8. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: osidosi Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
  9. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: osidosi Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
    indirdim ve hemen bir eksikliği söyleyeyim. not kısmının boyutunu fare imleci ile artırıp, azaltmamız lazım.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Ekim 2018, 23:14
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Ekim 2018, 23:01
  10. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: mrtrclb Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
  11. stiltasarım
  12. stiltasarım
    Cidden eksiligi cekilen bir seydi. Eklenti size aitse gizlilik politikasi hakkinda biraz bahsedin.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Ekim 2018, 17:56
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Ekim 2018, 17:53
  13. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: seyfettin Açık konu : Alotnote Chrome Uzantısı Çıktı! | Artık Not Almak Çok Daha Kolay
    Arayüzü güzel görünüyor.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Ekim 2018, 17:52
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Ekim 2018, 17:45
  14. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: TURUS Açık konu : Alotnote: Online Not Defteri | Türkiye'nin En İyi Online Not Defteri Uygulaması
  15. stiltasarım
    stiltasarım beğendi mesaj :: sluqzor Açık konu : Alotnote: Online Not Defteri | Türkiye'nin En İyi Online Not Defteri Uygulaması
    Oldukça güzel.Tasarıma bayıldım işim düştükçe kullanacağım.Notes.io'yu bırakmanın vakti gelmişti.
    Ne Zaman Beğendi: 13 Ekim 2018, 20:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Ekim 2018, 20:13
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 16:53.