Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

nuriavci nuriavci şuan çevrimdışıdır.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
11
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
11
0
Toplam olumlu geribildirim: 12
[nuriavci] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• nuriavci Hakkında
    Hakkımda
    Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Meslek
    Öğretmen

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 00:07
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 1

Beğenilen Mesajları

27 Beğeni
  1. interwebdex
    interwebdex beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Bugüne Özel 1 Kişiye Animasyon+Seslendirme %30 İndirimli
  2. ertugrul
    ertugrul beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon Hazırlıyorum (İntro, Sosyal Medya, Beyaz Tahta, 2d Animasyon)
  3. saimhin
    saimhin beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Sosyal Medya Hesaplarınız için Animasyon Hazırlıyorum
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Tabiki dikkate alacağım eleştirilerinizi.
    Ne Zaman Beğendi: 30 Haziran 2018, 20:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Haziran 2018, 20:15
  4. dogusycblt
    dogusycblt beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Yoast SEO (7.7.1) Güncellendi! Yenilikleri!
    Hocam rica etsem robots.txt e eklediğiniz kodu gönderebilir misiniz? Yada buraya ekleyebilir misiniz?
    Ne Zaman Beğendi: 28 Haziran 2018, 20:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Haziran 2018, 19:33
  5. dogusycblt
    dogusycblt beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Yoast SEO (7.7.1) Güncellendi! Yenilikleri!
  6. Weyso
    Weyso beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : En ucuz seslendirme - En Profesyonel ve Uygun
    Merhabalar hocam. Varsa WhatsApp iletisim no gönderir misiniz konu linki ile birlikte.
    Ne Zaman Beğendi: 21 Haziran 2018, 12:23
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 21 Haziran 2018, 12:16
  7. satalker34
    satalker34 beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon hazırlıyorum - (Web sitesi, şirket tanıtım animasyonu vb)
  8. konyapower
    konyapower beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon Hazırlıyorum (İntro, Sosyal Medya, Beyaz Tahta, 2d Animasyon)
  9. cozummerkezi
    cozummerkezi beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Eğlenceli animasyon hazırlıyorum - web sitesi tanıtım, şirket tanıtım animasyonu
    cozummerkezi için animasyon anlaşması yapıldı ve teslim edildi. Hayırlı olsun :)
    Ne Zaman Beğendi: 25 Ekim 2017, 17:07
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 25 Ekim 2017, 16:38
  10. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Mozrank 8) (Alexa tr 15) (PA 70) (DA 60) Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    Site adresi ve fiyat pm alabilir miyim?
    Ne Zaman Beğendi: 04 Ekim 2017, 08:49
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Ekim 2017, 21:33
  11. ertugrul
    ertugrul beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon hazırlıyorum - (Web sitesi, şirket tanıtım animasyonu vb)
  12. MobileGame
    MobileGame beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Youtube Abone - Beğeni - Paylaşım Hizmetleri
  13. MobileGame
    MobileGame beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Youtube Abone - Beğeni - Paylaşım Hizmetleri
    Arkadaşla 100 youtube abonesi için anlaştık. Sonucunu büyük bir merakla bekliyorum :)
    Ne Zaman Beğendi: 15 Ocak 2017, 15:58
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Ocak 2017, 15:53
  14. harme
    harme beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon hazırlıyorum - (Web sitesi, şirket tanıtım animasyonu vb)
    Teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için :) herme
    Ne Zaman Beğendi: 26 Ekim 2016, 17:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ekim 2016, 17:03
  15. harme
    harme beğendi mesaj :: nuriavci Açık konu : Animasyon hazırlıyorum - (Web sitesi, şirket tanıtım animasyonu vb)
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:35.