Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

seyfettin seyfettin şuan çevrimdışıdır.

SEO

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
4
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
4
0
Toplam olumlu geribildirim: 4
[seyfettin] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• seyfettin Hakkında
    Hakkımda
    Üniversite öğrencisiyim. Orta seviye seo bilgim var. Wordpress konusunda bilgiliyimdir. Şu sıralar Joomla öğreniyorum. Eğer fırsatım olursa php öğrenmek istiyorum.
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Meslek
    İnşaat Mühendisi

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 00:19
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 1

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

44 Beğeni
  1. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: NYC Açık konu : [Ücretsiz] Modular Highlighter Kod Paneli WordPress Eklentisi
  2. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: ZerpHornes Açık konu : Değerli Envanter: Yapım Aşamasında
    seyfettin hocam tema güncellemesi yaptım o vakitte kullandığım tema sorunluydu biraz. Ve sürekli özgün içerik eklemesi yaptım. :)
    Ne Zaman Beğendi: 11 Haziran 2019, 00:13
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Haziran 2019, 09:31
  3. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: mesutyilmaz Açık konu : Yurtdışı Türkler Platformu yokyok.com
  4. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: iFurkan Açık konu : Pratik Fikirlerin Yer Aldığı Bir Site Tutar mı?
  5. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: iFurkan Açık konu : Pratik Fikirlerin Yer Aldığı Bir Site Tutar mı?
  6. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: Sinan Açık konu : WM Aracı PHP Eğitimlerine Başlıyor!
  7. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: bekirbulut Açık konu : SEO adına bir tavsiye bırak
    5 - 10 - 20 TL'lik seo paketlerine güvenme!
    Ne Zaman Beğendi: 09 Ekim 2018, 18:31
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Eylül 2018, 17:27
  8. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: Undercover Açık konu : SEO adına bir tavsiye bırak
    Seoyu düşünmemeye çalış, içeriğe odaklan. Boş markete tabela kasma.
    Ne Zaman Beğendi: 09 Ekim 2018, 18:31
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Eylül 2018, 17:08
  9. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: bloggertemacim Açık konu : Blogger Uzmanım (Eklentiler Paylaşıyorum.)
  10. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: Escalous Açık konu : Büyük Sitelerin SSL Kullanmaktan vazgeçmesi
  11. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Ücretiyle Yaparım Diyenler Hakkında
  12. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: onurkaplan Açık konu : Ücretiyle Yaparım Diyenler Hakkında
  13. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: hasnhasan Açık konu : Sıfırdan para kazanmaya başlama
  14. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: yigitcankus Açık konu : Kurdelya Tasarım Atölyesi
  15. seyfettin
    seyfettin beğendi mesaj :: TolgaYılmaz Açık konu : Woocommerce seçenekli ürün sorunum

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:45.