Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

webtegez webtegez şuan çevrimdışıdır.

İstersen Milyoner Olursun

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[webtegez] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• webtegez Hakkında
    Hakkımda
    Php kodlamasında her gün kendimi geliştiren biriyim. Webmasterlığı ve kodlamayı çok seven biriyim.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Elektronik Teknikeri - PHP'ci
  • İmza
    Batuhan P.

İstatistik

• Son Aktivitesi: 10 Ekim 2019 08:45
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 1

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

55 Beğeni
  1. İbrahimŞEN
    İbrahimŞEN beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  2. ChesterFiel
    ChesterFiel beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  3. tearaway45
    tearaway45 beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  4. Okan_IŞIK
    Okan_IŞIK beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  5. İbrahimŞEN
    İbrahimŞEN beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  6. Bulabilencom
    Bulabilencom beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  7. the
    the beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  8. Kreatorn
    Kreatorn beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
  9. Kreatorn
    Kreatorn beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Allah'a ısmarladık! Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alayı
    Eyvallah üstadım. Dualarınızı eksik etmeyin yeter. :)
    Ne Zaman Beğendi: 27 Şubat 2018, 23:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Şubat 2018, 23:45
  10. Kreatorn
  11. sorueki
    sorueki beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : TTNET Sürem Doluyor. Bilgilerinize ihtiyacım var
  12. ozgünatik
    ozgünatik beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Php pdo anlayan bakabilir mi
  13. turkeyLegend
    turkeyLegend beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Php pdo anlayan bakabilir mi
  14. Harun06
    Harun06 beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Arkadaşlar Scriptte Hata Alıyorum.
  15. qazwss
    qazwss beğendi mesaj :: webtegez Açık konu : Türkiye'nin Yeni İndirme Portalı - İndir.NINJA
    Tasarımını çok beğendim. Çok güzel kullanmış.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Ocak 2018, 14:55
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Ocak 2018, 11:05

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 19:00.