Karşılama Mesajı

Web siteleri ile uğraşmayı çok severim. 2008 yılının ortalarına doğru internet ve bilgisayar ile tanıştım. Sosyal paylaşım sitelerinde takılmayı pek sevmezdim. Yeni arayışlar içinde buldum kendimi bu yüzden. Arayışın sonucunda forum siteleri ve bedava-sitem.com adlı site ile karşılaştım. Forumda vakit geçirip, tr.gg uzantılı siteler kuruyordum. Ücretsiz olduğu için bu servisi tercih etmiştim. Bu sitelerin tasarımlarını güzelleştirmeye çalışırken, yayınladığım içeriklerin doğru dürüst gözükmesini sağlamak amacıyla uğraşırken css ve html bilgisi edindim. Çok donanımlı hale geldim demiyorum. Ama bana yetecek kadar bir şeyler öğrendim en azından. Sonraları özgün içerikler yayımlarsam daha iyi ilerleyeceğimi ve bazı tekniklerle diğer sitelerin önüne geçebileceğimi anladığım seo kavramıyla tanıştım. Bunun üzerine kopya içeriklerle dolu sitemdeki her şeyi sildim. Ve özgün çalışma kararlı aldım. Hazır özgün çalışacakken .com uzantılı bir sitem olsun diye düşündüm. Sırasıyla mahousta.com ve mahironem.com adlı iki siteyi batırdım. Bu kez bu siteyi batırmamak en büyük amacım. Ayrıca tasarım işleriyle uğraşmayı da seviyorum. Sevmem ustası olduğum anlamında değil tabii. Ama ben yine de uğraşıyorum ve kendimi geliştiriyorum. Bunun yanında film izlemek ve forum sitelerinde vakit geçirmek en sevdiklerimden. webmastersitesi.com aktif olarak yer aldığım sitelerden. Bunun yanında forumpaylas, frmtr, webmaster.tc, plusooo, ytpara ve şuan aklıma bile gelmeyen bir çok sitede üyeliğim bulunuyor. r10.net sitesine de üye olmak istiyorum. Ancak bir gün davetiye yollayabilecek birisi çıkarsa üye olabileceğim. Spekülatif kurgu romanlarına, filmlerine bayılırım. Mesela Açlık Oyunları, Harry Potter. İnternette genel olarak kullandığım kullanıcı adım: dambuldore ‘dur.Harry Potter dizisindeki bir kişinin adı. Normalde adı böyle yazılmıyor. Bu benim kullandığım nickte bilerek ve isteyerek oynama yaptım. Hem yazılması daha kolay oluyor, hemde hiç bir sitede bu adda kimse olmuyor. dambuldore, almusdambuldore, anadolu4511 bunlardan birisini herhangi bir sitede görürseniz o ben olabilirim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. Ö..
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek İnşaat Mühendisi | Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 9/4
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri