Karşılama Mesajı

Kurumsal Danışmanlık Günümüz koşullarında orta ölçekli firmaların öncellikleri sürekli olarak değişmektedir. Yapılan araştırmalar, öngörüler ve analizler kurumların yönetim anlayışı, liderlik ve değişim konularında yeniliklere açık olması gerektiğini gösteriyor. Doğru stratejik kararların alınması ve uygulanması günümüzde oldukça önemlidir. Bu süreçler boyunca firmanız için finans, yönetim, pazarlama stratejileri, bütçe yönetimi, süreç yönetimi, reklam politikası, proje yönetimi, yatırım stratejileri, teknoloji ve yazılım, insan kaynakları gibi konularda Tolga Şahin profesyonel anlamda danışmanlık yapmaktadır. Başarılı olabilmek için değişen ihtiyaçlarınızın anında tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin uygulanması önemlidir. Yönetim danışmanlığı hizmeti ile Tolga Şahin farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri ve uzmanlık alanları ile ideal çözümleri hızlı şekilde geliştirebilmektedir. Yakın Zamanda da Sanatçılara, Ajanslara, Yazarlara, Kurumsal Firmalara ve Artık Bireysel Kullanıcılara da Profesyonel Anlamda İnstagram, Facebook, Youtube Gibi Bir Çok Sosyal Mecralarda Beğeni Sistemleri, Video Görüntüleme Sayılarını Arttırma, Takipçi Paketleri Gibi Hizmetlerde Bulunmakadır.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad T.. Ş..
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36/E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 44/45
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 3659

Ticaret Durumu

• Ticaret Puanı0
  • Ticaret Yüzdesi%0
  1. OLUMLU 0

2. TARAFSIZ 0

3. OLUMSUZ 0

1. Olumlu Bildirimler -
  2. Tarafsız Bildirimler -
  3. Olumsuz Bildirimler -

Yeni Ticaret Puanı Gönder

Sizin Durumunuz
Geri Bildiriminiz
Kısa Bir Yorum
Olayın Geçtiği URL
Bu Ticaret Hakkındaki Yorumunuz

Geribildirimde Bulunmadan Önce Lütfen iki kere geri bildirim bırakmadığınızdan emin olun!

Tarih Gönderen İşlem
...
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al