Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

A4Proje A4Proje şuan çevrimdışıdır.

theWP.com.tr

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
18
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
18
0
Toplam olumlu geribildirim: 18
[A4Proje] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. gokhanmaestro
    19 Ocak 2018 23:28 - link
    gokhanmaestro
    İyi geceler ben themeforesten bir blog satın alacağım bunun içeriklerini türkçeye çevirmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

Hakkımda

• A4Proje Hakkında
    Hakkımda
    2010 grafik tasarım mezunu olarak 2015 yılına kadar reklam ajansı deneyimim mevcut. Son 1 yıldır da Wordpress ve Grafik Tasarım alanında kendi işimi yapmaktayım.
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Meslek
    Grafik Tasarım

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 10:15
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

75 Beğeni
  1. Codesign
    Codesign beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Haber Teması V5 - Türkiye'nin En Gelişmiş Haber Teması - Modern Tasarım ve Daha Fazlası
  2. sevkicayir
    sevkicayir beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : Webmoney Bozum-Perfectmoney-Advcash-Payeer Alım Satım.Anında Ödeme
    Sorunsuz 60 WMZ bozdurulmuştur. Teşekkürler.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Ağustos 2018, 11:59
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Ağustos 2018, 11:49
  3. Kadiir
    Kadiir beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : SOSYAL.MARKET - TAKİPÇİ 1.25 TL - TÜRK BEĞENİ 25 KRŞ - İZLENME 1 KRŞ - Aylık Otomatik Ürünler - #EN HIZLI,UYGUN VE STABİL PANEL#
    Tüm tarayıcılarda denememe rağmen sitenize üye olunmuyor. Girilen bilgilerde hata bulunmaktadır diyor.
    Ne Zaman Beğendi: 10 Haziran 2018, 15:11
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Haziran 2018, 12:52
  4. ApranaX
    ApranaX beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : Fullsense V3 Responsive Wordpress Teması [Tamamen Yenilendi]
  5. olesore
    olesore beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Portal Teması 2 # Kadın, Haber, Sağlık, Finans # Tüm Siteleriniz İçin Çok Amaçlı Tema
  6. zaferceyhan
    zaferceyhan beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Rental V1 # Profesyonel Rent A Car Teması # Gelişmiş ve Benzersiz Özellikleriyle
  7. selcuksofta
    selcuksofta beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Haber Teması V4 - Türkiye'nin En İyi Haber Teması - Haber Havuzu ile Bot Patlama Derdine Son!
  8. LiDeRoN
    LiDeRoN beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Sözler Teması | Responsive Tasarım | Yüksek Sayfa Hızı | SEO Uyumlu
  9. MesuT
    MesuT beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : Doğrulanmış site ne demek?
  10. nokta
    nokta beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : A4proje WordPress Temaları # Haber - Portal - Rent A Car - Kurumsal - Ürün ve daha fazlası
  11. darknov4
    darknov4 beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Kurumsal Tema 1 // Responsive # Sınırsız Renk # Özel Sayfalar # Hız:96
  12. sineer
    sineer beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Travel V1 Otel Tanıtım Teması | Responsive Tasarım | Otel Puanlama ve Filtre Özelliği
  13. sineer
    sineer beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Travel V1 Otel Tanıtım Teması | Responsive Tasarım | Otel Puanlama ve Filtre Özelliği
  14. sineer
    sineer beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : theWP - Rental V1 # Profesyonel Rent A Car Teması # Gelişmiş ve Benzersiz Özellikleriyle
  15. DaftPunk
    DaftPunk beğendi mesaj :: A4Proje Açık konu : Her türlü iş yapılır!!11!!
    Özel bir iş için anlaşılmıştır. İşi hemen anlayıp beni yormadığı için teşekkür ederim :)
    Ne Zaman Beğendi: 16 Nisan 2017, 14:25
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Nisan 2017, 14:24
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 23:36.