Karşılama Mesajı

2004 yılında başladığım internet yolculuğum gittigidiyor.com sitesinde yaptığım eticaret çalışmaları ile start almıştır. Daha sonra kendime ait siteler üzerinden farklı zemin ve zamanlarda eticarete devam ettim. Bu sitelerim parafinlikorsemerkezi.com - termalsaunaesofman.com - toptanji.com - netindirim.net projeleridir.Ancak sektörde yaşanan yoğun ve vahşi rekabet nedeniyle netindirim.net hariç diğer eticaret projelerimi askıya almama neden olmuştur.Bunun yerine yaklaşık 10 yıllık bir dönemde edindiğim tecrübeyi bu konularda danışmanlık ve teknik destek almak isteyen kişi ve kuruluşlara sunmaya başladım. Google adwords çalışmaları, sosyal medya tanıtım çalışmaları, mailing çalışmaları ve yeni kurduğum bannerdeposu.com sitesi ile tüm internet sitelerinin ve web masterlerin ihtiyacı olan flash banner tasarım çalışmaları. İnternet dünyasında bu hizmetlere talebi olan ayrıca tecrübe ve profesyonellik arayan herkese bu hizmetleri sunmaktayım. Halen fiili olarak spordasondakka.com - 24haberajansi.com - temizpak.biz - zarifaltin.com - sitelerine hizmet vermeteyim. Saygılarımla.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. K..
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 54/E
  • Meslek webmaster, grafiker, sosyal medya danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 8/20
  • Ticaret 4, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri