Karşılama Mesajı

Bu işe 3 yıl önce kuzenim ile başladım fakat bu işi 3 yıldır ben aktif olarak yürütüyorum. İlk önce açtığımız sitede istediğimiz olmadı haliyle ilk defa site kuruyoruz herşeyi izleyerek,okuyarak yapıyoruz. Fakat olmadı daha sonra aradan yaklaşık 4 ay sonra ben tek başıma www.torrentlerburda.com adresini kurdum, her daim SMF kullanırım... Sitemde ilk yılımı bitirdim, ikinci yılımda webadam denien firmaya geçtim fakat sitem çöktü yaklaşık 3 hafta onunla uğraştım, sitem 2 hafta full kapalı kaldı site açılmıyordu, ben son 2 hafta uğraştım biraz daha ve sorunun hook sisteminden kaynaklandığını buldum, bu firmanın sistemlerinde sıkıntı olduğunu öğrennince mecburen firma değiştirmek zorunda kaldım ve eski firmam isismtescile geçtim şuan bir sıkıntım yok hızla hala yükseliyorum. 3yıl önce site işine başlarken bize tasarım gerekeceğini biliyorduk ve öncelikle banner yaparak başladım, şimdi ise kafamda oluşturduğum bir bannerı tasarıya dökebiliyorum, daha sonra logo ve görsel yapmaya başladım ondada şuan gayet iyiyim kendimce. Şimdi ise 2-3 aydır tema tasarımı ile uğraşıyorum temanın genelde yarısını tamamlıyorum fakat ufak bir gölgelenditme efekti yüzünden kendim takındım olduğu için bırakıyorum başka bir logo,banner veya tema tasarımına geçiyorum. Bunların yanında çok çok az .php ve .html öğrendim işime yarayacak kadar. bu 3 yıl içinde c++ ve c# öğrendim. Şuan ise ağırlığı web e verdim yani tasarım üzerindeyim ağırlıklı bu yüzden prodziner.com u aldım ve 2 siteyi de aktif olarak sürdürmek istiyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad S.. A..
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27/E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 45/14
  • Ticaret 5, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri