Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

HuseyinKul HuseyinKul şuan çevrimdışıdır.

Juventus

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[HuseyinKul] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• HuseyinKul Hakkında
    Hakkımda
    2007'den beri Profesyonel FPS'ci, Efsanevi Mmorpgci, En hızlı Yarışçı ve Orta Çağ Okçusu ve grafik tasarımcı.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Grafik Tasarımcı
  • İmza
    Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 10:31
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 5 Toplam: 5

Beğenilen Mesajları

46 Beğeni
  1. mimarcan
    mimarcan beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : demo tam kurulmuyor
    Hocam tema ayarlarında kurmanız gereken pluginler olması gerekiyor. Onları kurduktan sonra demoyu kurmanız gerekli.
    Ne Zaman Beğendi: 29 Haziran 2020, 15:40
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 29 Haziran 2020, 14:24
  2. BgMuhendis
    BgMuhendis beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : 73K satılık twitter hesabı (ilk mail var içiniz rahat olsun)
    pm alabilir miyim?
    Ne Zaman Beğendi: 23 Haziran 2020, 21:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Haziran 2020, 21:34
  3. japonyadanturk
    japonyadanturk beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Laptop Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum.
  4. japonyadanturk
    japonyadanturk beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Laptop Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum.
  5. dataaaa
    dataaaa beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Ücretsiz görsel isteği - yardımcı olursanız sevinirim :)
    Rica ederim, maksimum 10 görsele kadar herkese yardımcı olabilirim. Dileyen pm atabilir :)
    Ne Zaman Beğendi: 20 Nisan 2020, 13:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Nisan 2020, 12:47
  6. dataaaa
    dataaaa beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Ücretsiz görsel isteği - yardımcı olursanız sevinirim :)
  7. bygormo
    bygormo beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Themeforest - Zaruri Charity HTML Theme
  8. sokrates
    sokrates beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Freepik Premium Grubu Kuralım mı?
    Halihazırda benim duruyor. Acil isteği olan bana ulaşabilir bu konuda yardımcı olabilirim.
    Ne Zaman Beğendi: 29 Mart 2020, 20:49
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Mart 2020, 19:31
  9. talatk
    talatk beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : WMARACI'nın en uygun tasarım konusu ✋ vehb grafik tasarım ✋ daha ileriye en iyiye!
  10. tokusdigital
    tokusdigital beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Freepik Premium Grubu Kuralım mı?
    Halihazırda benim duruyor. Acil isteği olan bana ulaşabilir bu konuda yardımcı olabilirim.
    Ne Zaman Beğendi: 26 Mart 2020, 03:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Mart 2020, 19:31
  11. uguur
    uguur beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Bu intro yada video nasıl yapılıyor ?
  12. ChesterFiel
  13. zumrutmedya
  14. eritim
    eritim beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Küçük bir wordpress sorum var
  15. EchoBilisim
    EchoBilisim beğendi mesaj :: HuseyinKul Açık konu : Türk Telekom İnterneti neden ölü gibi?

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 19:38.