Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

TayfunGuler TayfunGuler şuan çevrimdışıdır.

Kod Şiirdir

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
65
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
65
0
Toplam olumlu geribildirim: 73
[TayfunGuler] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 3
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 17:33
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğenilen Mesajları

437 Beğeni
  1. LazCoder53
    LazCoder53 beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Hangi CSS framework'lerini kullanıyorsunuz?
  2. zumrutmedya
    zumrutmedya beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : 🔥DEV KAMPANYA 🔥Piko SMM Panel Scripti • Tam Otomatik • Ücretsiz Hosting •
    Hayırlı uğurlu olsun hocam. Güzel iş çıkardık :)
    Ne Zaman Beğendi: 15 Ekim 2020, 18:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Ekim 2020, 18:31
  3. selcukunal
    selcukunal beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Yeni Ücretsiz Komisyonsuz Freelancer Topluluğu
  4. SMMPANEL
    SMMPANEL beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Ücretsiz Sarımsak Satış Scripti veya Tanıtım YARDIM
    Hocam ücretsiz olarak fazla destek veren olmaz. İsterseniz birşeyler kurmaya çalışın öyle yardım konuları açarak ilerleyin.
    Ne Zaman Beğendi: 02 Ağustos 2020, 17:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Ağustos 2020, 17:19
  5. furkanozcn
    furkanozcn beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Site ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var..?
  6. kalemsur
  7. ahmed26
    ahmed26 beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Araba Severler Buraya
    Hocam bence facebook grupları ve instagram sayfalarından ortam yapabilirsiniz. Burda pek ilgi görmeyebilir.
    Ne Zaman Beğendi: 30 Nisan 2020, 02:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Nisan 2020, 02:28
  8. mimarcan
    mimarcan beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : wordpress anasayfadaki yayın sayısı
    Temanın kendi paneline baktınız mı? Herhangi bir panel yoksa gerekli kodlardan düzenleme yapabilirsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Nisan 2020, 18:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Nisan 2020, 18:31
  9. taner1453
    taner1453 beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Wordpress to Wordpress Bot yazdırılacak
    Merhabalar, Bu işlemde yapılır.
    Ne Zaman Beğendi: 12 Nisan 2020, 20:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Nisan 2020, 20:11
  10. YCMEDYA
    YCMEDYA beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Netflix-BluTv-Spotify- Bayilik Tanesi 6TL WmAracına Özel (Yorum Yapıp Begenen Arkadaşlara 1 Adet Netflix Ücretsiz 1 Aylık Premm)
  11. YCMEDYA
    YCMEDYA beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Netflix-BluTv-Spotify- Bayilik Tanesi 6TL WmAracına Özel (Yorum Yapıp Begenen Arkadaşlara 1 Adet Netflix Ücretsiz 1 Aylık Premm)
    Blutv üyeliği kaç gün acaba? Referans olabilirim. Çekiliş yapmayı düşünüyoruz problem yaratmazsa alım yapılabilir sonra.
    Ne Zaman Beğendi: 09 Nisan 2020, 20:36
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 09 Nisan 2020, 20:28
  12. Earthling
    Earthling beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Öğrenciden Ücretsiz Makale Hizmeti ! | Earthling
  13. jetpanelim
    jetpanelim beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : Wordpress Tema Kodluyorum - Görüşleriniz Önemli Benim için
  14. RamazanSancar
    RamazanSancar beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : PHP, WORDPRESS ve Html/Css İşlerinizi Yapıyoruz. (BOL REFERANS)(BOOTSTRAP, SKELETON, LARAVEL, WOOCOMMERCE)
  15. UseTheYourBrain
    UseTheYourBrain beğendi mesaj :: TayfunGuler Açık konu : 2. El Macbook 'un garantisi nedir?
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım
Kategori: PHP Hizmetleri / Cevap: 18 / Okunma: 2.034

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 22:37.