Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

altaybilgin altaybilgin şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[altaybilgin] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• altaybilgin Hakkında
    Hakkımda
    İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler fakültesinden 2005 senesinde mezun olup, yüksek lisansımı İngiltere'de tamamladım. Ardından ülkemize geri dönüp, çeşitli aracı kurumlar bünyesinde analist olarak çalıştım. Hakkımda daha fazla bilgiyi kişisel blogumundan öğrenebilirsiniz: http://altaybilgin.blogspot.com/2013/12/altay-bilgin-kimdir.html
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Ekonomist
  • İmza
    Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

İstatistik

• Son Aktivitesi: 24 Kasım 2020 10:43
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

105 Beğeni
  1. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Cep Finans - Canlı Döviz Kurları, Altın ve Kripto Takip Uygulaması
  2. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Cep Finans - Canlı Döviz Kurları, Altın ve Kripto Takip Uygulaması
  3. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: NeoEkonomi Açık konu : Google Kitap Ortağı ile Para Kazanma Taktik Kiti - 50₺
    Burası R10 değil Wmaracı yanlız. umarım kitte böyle hazır kopyala yapıştır değildir :)
    Ne Zaman Beğendi: 23 Aralık 2019, 12:11
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Aralık 2019, 09:25
  4. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: cthax Açık konu : Türkiyenin lider sözlük sitesini kurmak istiyoruz önerileriniz nelerdir
  5. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Athynas Açık konu : Apple'dan Dofollow Backlink Almak
    smtk tabii hocam ne demek, hatta sitenizin giriş bilgilerinizi verin özgün içerik de üreteyim.
    Ne Zaman Beğendi: 07 Aralık 2019, 15:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Kasım 2016, 21:19
  6. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: CitaYazilim Açık konu : neoldu.com nedir?
  7. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: TheEnes41 Açık konu : Kimse para kazanmıyorsa neden herkes İnternet sitesi kuruyor?
    Ben hobi olarak yapıyorum hocam site yapmayı seviyorum gelirde kardır deyip yine sitelere yatırıyorum
    Ne Zaman Beğendi: 01 Aralık 2019, 19:57
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Kasım 2019, 18:52
  8. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Bitcoin 6000 Dolara Yaklaşırken Manipülasyon Söylentileri Artıyor
  9. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Kitap ve Blogger
  10. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Bu Nasıl Bir Adsense Terbiyesizliğidir?
  11. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : iPhone X ile çekilen fotoğraflar
    Bu da bizden olsun o zaman.... https://img.paratic.com/dosya/2018/01/IMG_0810.jpg (https://goo.gl/Qiikfe)
    Ne Zaman Beğendi: 23 Ocak 2018, 06:17
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Ocak 2018, 19:26
  12. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Bitcoin Bir Kez Daha Çakıldı! 11 Bin Dolara Kadar Geriledi
  13. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: fullstackdev Açık konu : Bitcoin Bir Kez Daha Çakıldı! 11 Bin Dolara Kadar Geriledi
  14. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Bitcoin Bir Kez Daha Çakıldı! 11 Bin Dolara Kadar Geriledi
  15. altaybilgin
    altaybilgin beğendi mesaj :: Paratic Açık konu : Warren Buffett’ın Kripto Para Yorumu: “Sonları Kötü Olacak”
    dede yaşlı, dokunmayalım. :)
    Ne Zaman Beğendi: 12 Ocak 2018, 04:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Ocak 2018, 04:08

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 22:18.