Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

İbrahimTatar İbrahimTatar şuan çevrimdışıdır.

öğrenci

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
32
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
32
0
Toplam olumlu geribildirim: 35
[İbrahimTatar] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• İbrahimTatar Hakkında
    Hakkımda
    Hayat senin için biraz çenesini tutmalı
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Meslek
    Yazılım

İstatistik

• Son Aktivitesi: 30 Mayıs 2021 00:06
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 10 Toplam: 44

Beğendiği Mesajlar

451 Beğeni
  1. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: sworks Açık konu : Flarum Kurulumu - Detaylı Rehber - Ücretsiz SSL - 2020
  2. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: burakdundar25 Açık konu : Sinetekno - Teknoloji Haberleri | Gelişmiş Teknoloji Haberleri Sitesi Scripti
  3. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: ahmet1340 Açık konu : Php Website İşlerinizi Uygun Fiyatlara Yapabilirim
  4. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: tazemuhendis Açık konu : Üniversitede 15 TL ile Bir Gün Geçirmek
  5. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: ayhankaraman Açık konu : Büyük SEO Eğitimi - (Google Dome İstanbul)
  6. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: isyerlerimcom Açık konu : Ortalama ( Şehirlere Göre ) Yazılımcı & Geliştirici Maaşları ( 2019 Güncel )
  7. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: Penunbra Açık konu : Nulled ve Shell Yapımcı Bir Türk Hemde Bu Forumda :)
  8. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Site Hızı Sorunsalı!
  9. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: cthax Açık konu : London'daki islerimize destek verecek freelancer Grafik Tasarimci Araniyor - CAPA WEB TASARIM
    Cümleniz Türkçe iken Türkçe adı da bulunan London'u keşke Londra olarak yazsaydınız hocam. Nacizane görüşümdür
    Ne Zaman Beğendi: 18 Ocak 2019, 21:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Ocak 2019, 09:55
  10. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: hlsbhr Açık konu : Kasım Ayı Ödemeleri Yapıldı mı? ( SONUNDA ÖDEMEYİ ALABİLDİK)
    Her ayın 22 sinde gelir hiç şaşmaz
    Ne Zaman Beğendi: 23 Kasım 2018, 17:18
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Kasım 2018, 11:31
  11. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: ishana Açık konu : Harika alan adıyla satılık eğitim ve sınav sitesi
    hayırlı satışlar. sitenizi inceledim. renklerin uyumunu beğendim. inşallah istediğiniz fiyata satarsınız.
    Ne Zaman Beğendi: 10 Kasım 2018, 20:01
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Kasım 2018, 20:00
  12. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: webisyo Açık konu : Adsense İlerleyen Günler de mi Düzelir ?
    İbrahimTatar valla sanırım ben yapamadım hocam. O yüzden o konuda ücretli destek alacağım. :)
    Ne Zaman Beğendi: 07 Kasım 2018, 21:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Kasım 2018, 21:40
  13. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: sergennaslan Açık konu : Wmaracı olarak bir şeyler yapalım mı?
    Merhabalar, Atatürk çizgi filmi için sponsor bulunamamış wmaraci olarak bir kampanya başlatalım mı?...
    Ne Zaman Beğendi: 27 Ekim 2018, 20:14
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Ekim 2018, 19:01
  14. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: Sinan Açık konu : WM Aracı PHP Eğitimlerine Başlıyor!
  15. İbrahimTatar
    İbrahimTatar beğendi mesaj :: SametTEKE Açık konu : (güncellendi) Aylık 1000TL+ Hedefli Niche Site Hedefi!

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 19:52.