Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

BRAGA BRAGA şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
2
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
2
0
Toplam olumlu geribildirim: 2
[BRAGA] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 2 2 2
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 00:28
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

30 Beğeni
  1. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: epicsosyal Açık konu : Unity ile Sesli Komut Kullanarak Oyun Yapımı - [Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=64JxEPpYjcY Yorumunuzu bekliyorum :)
    Ne Zaman Beğendi: 22 Mart 2020, 13:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Mart 2020, 11:49
  2. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: ArAnAnAdAm Açık konu : Sohbet Teması Ücretsiz İndir
  3. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: emrexbt8 Açık konu : Ücretsiz Wordpress video player veriyorum ❤🔥
  4. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: acemimemet Açık konu : Google index Japonca çıkıyor
  5. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: aydingenchq Açık konu : Üyelere Toplu Mesaj Gönderme Hk. | Yardım
  6. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: fatihaslan1987 Açık konu : 16/02/2020 - 20/02/2020 Tarihleri Arası Boşa Düşen Alan Adları
  7. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: berkaykrx Açık konu : Sosyal Medya Paket Satış Yazılımı - 3 Sanal POS - Açık Kaynak - ÜCRETSİZ
  8. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: xfiles Açık konu : Ücretsiz Güncel Döviz Scripti v 2,0
  9. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: dogubaklaci Açık konu : .tr domain kayıtı açılsa kaydedeceğin ilk 3 domain ne olurdu?
    flood için özür dilerim ama com diye bir domain alırdım com.tr olurdu subdomainleri 10tlden dağıtırdım :D
    Ne Zaman Beğendi: 07 Şubat 2020, 12:38
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 04 Ağustos 2018, 22:41
  10. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: KamilHanci Açık konu : Instagram Downloader All in One(desteklerinizi bekliyorum)
  11. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: Mustafaxu Açık konu : Projemi bitirdim değerli yorumlarınızı bekliyorum
  12. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: ocalburakdurmus Açık konu : Takı satışı yapmak için hangi eticaret yazılımı?
  13. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: awoken Açık konu : Ücretsiz ve Sınırsız Sanal Kart Açma Yöntemi
  14. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: furkannn Açık konu : Film siteleri neden cesur değil?
  15. BRAGA
    BRAGA beğendi mesaj :: Aksoyhlc Açık konu : Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma Kursu

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 07:49.