emregurcan
emregurcan
emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
Karşılama Mesajı

Bilişim Okuyup sonra okuduğu için pişman olan İnşaat öğrencisi :))

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad Y.. G..
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26/E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 47/128
  • Ticaret 7, %71

Attığım Mesajlar

• Html temaya nasıl panel eklerim

Arkadaşlar elime bir html/css tema var buna admin paneli eklemek istiyorum nasıl yapılıyor ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi

31.03.2016, HTML - CSS - XML
  • Ağzinizda kaç diş var ??

Ağzımda fazla diş var 33 tane dişim var toplam :))

26.03.2016, Geyik
  • Eğitim Sitesi İçin Öneriler

blueblood adlı üyeden alıntıüniversitedeyim şuan gençler sosyal ağlarda vakit bulamaz bence. senin dediğin evde kendine kendini geliştirmek için çalı...

25.03.2016, Beyin Fırtınası

blueblood adlı üyeden alıntıbende öğrenciyim bizim sınıfta değil dinleme evde hayatta kitabın kapapı açmıyorlar . sitede zaman ayırmazlar bence şahsi ...

25.03.2016, Beyin Fırtınası

blueblood adlı üyeden alıntıyanlış anlamayın öğrenci adam dersi dinlemiyor işi gücü yok gelip siteden dersmi çalışssın.Aslında konuyu biraz yanlış açm...

24.03.2016, Beyin Fırtınası

apocoban28 adlı üyeden alıntıhocam bu konuyu okuduktan sonra aklıma geldi lysdersleri.com satın aldım satabilirim veya kendim proje yapabilirim sizin ...

FurkanKs adlı üyeden alıntıDomain lazımsa hocam www.egitimsitesi.net satılık ozel msj olarak ulasabilirsiniz fiyatı pm ile gönderin lütfen Celcius ad...

BaritonMedya adlı üyeden alıntıBu konuda pek çok alternatif oluşturulabilir. Benim bir eğitim sitesinden beklentim, eğitim konusunda FAYDA SAĞLAYAN ve...

23.03.2016, Beyin Fırtınası

LazCoder53 adlı üyeden alıntıemregurcan ben açtım mesela, hedef kitle liseliler ve üniversiteliler. 3-4 aydır boş boş duruyor tanıtamadığım için, en s...

22.03.2016, Beyin Fırtınası

Arkadaşlar eğitim sitesi açacağım yakında, bir eğitim sitesinden beklentileriniz nelerdir? (üniversite ve lise ile alakalı olacak )

22.03.2016, Beyin Fırtınası
  • Turknet

Arkadaşlar TTNET Turk Telekom adı altında birleştiğinden beri internetim yok denecek kadar yavaş hatta çoğu zaman kesintiye uğruyor bende TTNET'i bıra...

22.03.2016, Konu Dışı
  • Çok Boşum!

darkknightt adlı üyeden alıntıyat, dinlen, gez, dolaş hayat kısa... Stero0 adlı üyeden alıntıAdam haklı :) Şaka bir yana interneti bırakıp dışarıda k...

22.03.2016, Konu Dışı
  • iPhone Türkiye Kazığı !

Arkadaşlar sizinle bir hikayemi paylaşmak istiyorum gerçekten denedim ve aynı sonucu gördüm :) Yaklaşık 5 senedir iPhone kullanıcısıyım. Şuanda iPh...

22.03.2016, Cep Telefonları
  • Çok Boşum!

nokta adlı üyeden alıntıkendine bir blog açıp, güncel kategoriler oluştur, bildiğini gördüğünü yaptığını paylaş ilerliyen zamanlarda yaptığın işi par...

22.03.2016, Konu Dışı
  • Çok Boşum!

arslanturk0687 adlı üyeden alıntıİmzamdaki forumu sana verim. Geliştir. Senin olsun. Teşekkğr ederim ama pek benim kategorim değil...

21.03.2016, Konu Dışı
  • Çok Boşum!

DG34 adlı üyeden alıntı4 gün boşluk, fikir hakkında sayfalarca yazı ve projen hazır. Biraz reklam bütçesi hazırla ve düşünmeden gir sitene. Hadi bol ş...

21.03.2016, Konu Dışı
  • Çok Boşum!

Arkadaşlar uzun zamandır aklımda bir site fikri var ve siteyi açtıktan sonra sayfalarca yazabilecek kadar bilgiye sahibim ve okulum oldukça rahat 4 gü...

21.03.2016, Konu Dışı
  • Bu Seneki YGS Hakkında

Bu sınava zor diyenler geçen seneki sınava girmemiş sanırım geçen seneki sınavla yerleştim bu seneki soruları çözdüm 100 küsur puan yüksek yaptım yani...

20.03.2016, Konu Dışı
  • cesitfiyat.com

SizinWeb adlı üyeden alıntıDetay pm Ek Olarak: Domain daha önce bir projede kullanildimi Domain nerede barındırılıyor gibi detayları alayım dönüş...

18.03.2016, Domain Alışverişi
  • cesitfiyat.com

Başlıkta belirttiğim gibi e-ticaret için buyrun kaçmasın :) cesitfiyat.com domain süresi: 18/06/2016 İstenilen ücret : 20 TL

18.03.2016, Domain Alışverişi
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al