Karşılama Mesajı

Hobilerimden başlamak gerekirse, boş vakitlerimde elimde olan mevcut bir web sitesini baştan tasarlamaya çalıştığım oluyor, bunun dışında sosyal aktiviteler de yapıyorum yüzme ve okçuluk gibi. Fakat ev den çıkmak istemediğim vakitler genellikle ya elimde olan mevcut sitelere yeni tasarımlar ararım ya da maket işine girerim. Maket bulamazsam bilgisayarımı söker takarım illaki uğraşacak bir iş bulurum. Öncelikle büyük bir sunucu oluşturdum, vBulletin sistemlerin lisans sıkıntısını yani lisanssız kurulumları lisanslı göstermek için küçük bir sistem inşa ettim. Lisans kaynaklarını random uluşturduğum linüx tabanlı sunucudan çekiyor bu da forumları lisanslı gösteriyordu. Sunucu parası da dert olmaya başladığı zaman işte bu işi gözden geçirdim ve tüm site sahiplerinden ftp adreslerini isteyip 2 dosya ile sunucusuz lisanslı gösterme işlemini tamamladım bunun sayesinde artık tüm kurduğum lisanslı gözüken sitelere sunucu gerekmiyor. Bunu random (rastgele) bir şekilde buldum da denebilir orjinal dosyalardaki lisans sürücüsünü biraz düzenledim random lisanslar oluşturup otomatik lisanslı gösteriyor sistemleri.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad O.. T..
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37/E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0/2
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 602

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği