Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

alialkan alialkan şuan çevrimiçidir.

Oy Freelance Freelance

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
15
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
15
0
Toplam olumlu geribildirim: 15
[alialkan] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 7 11
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• alialkan Hakkında
    Hakkımda
    Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencisiyim.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Mobilci

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 11:43
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 7 Toplam: 7

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

32 Beğeni
  1. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: Samusya Açık konu : [WM ÇEKİLİŞ 2] Güzel Hosting Sponsorluğunda 50 Üyemize 3750 TL Değerinde Hosting Paketi Hediye Ediyoruz!
  2. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: esrefyasa20 Açık konu : Uygun Fiyata ekran görüntüleri tasarlıyoruz. (Referansa indirimler)
    https://i.hizliresim.com/lQNGjb.jpg PM Yoluyla veya https://wa.me/79655991428 numaradan iletişime geçebilirsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 03 Eylül 2019, 12:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Eylül 2019, 11:03
  3. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: Stores Açık konu : Kullanmadığınız Domainler yada Subdomainleriniz ALINIR
    Subdomain nasıl alabiliyorsunuz anlamadım. 10 tl den 20 adet domain verebilirim
    Ne Zaman Beğendi: 01 Eylül 2019, 16:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Eylül 2019, 16:31
  4. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: MEHMETR7 Açık konu : Android Studio Reskin Yaptırılacaktır...
  5. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: pacemaker Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  6. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: muhammetdkaya Açık konu : [KAMPANYA] Sitenizin Mobil Uygulaması (Splash + Bildirim) 40 TL
    referanslardan uygulamayı kaldırır mısınız ? şuan sizin yaptığınız durmuyor.
    Ne Zaman Beğendi: 19 Ağustos 2019, 21:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 19 Ağustos 2019, 21:08
  7. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: signature Açık konu : BANKA IŞLEMLERI - TL trnsfer-paylas bozumcusu - 3 turkcell - 2 turktelekom AKTIF
  8. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: Mustafaayaz45 Açık konu : [Yarışçı - Çark Çevirmeli - Referans - Çekiliş ] Yeni Android Uygulamam Satışta! Kaynak Kodlar Dahil
    Iptal
    Ne Zaman Beğendi: 13 Ağustos 2019, 10:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Ağustos 2019, 12:11
  9. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: sineer Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  10. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: sineer Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
  11. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: rasimdkc Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.kazandirankedi uygulama teslim edildi istediğim şekilde oldu. Teşekkürler
    Ne Zaman Beğendi: 31 Temmuz 2019, 15:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 31 Temmuz 2019, 15:49
  12. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: esrefyasa20 Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
    başarılı bir uygulama olmuş iyi satışlar. 👑
    Ne Zaman Beğendi: 30 Temmuz 2019, 14:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Temmuz 2019, 13:50
  13. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: rasimdkc Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
    Uygulama satın alındı kesinlikle çok iyi ve fiyatı da cok uygun hayırlı satışlar.
    Ne Zaman Beğendi: 30 Temmuz 2019, 14:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Temmuz 2019, 14:13
  14. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: palmara Açık konu : İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi " 5 " TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ
  15. alialkan
    alialkan beğendi mesaj :: nettle Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 12:00.