Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

alialkan alialkan şuan çevrimdışıdır.

Oy Freelance Freelance

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
17
94,7%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
18
1
Toplam olumlu geribildirim: 18
[alialkan] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 3 9 13
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 1 1 1

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. instamedyam
    29 Ekim 2019 23:57 - link
    instamedyam
    selamlar clk ofise en son ne zaman birşey yaptırdınız ve memnun kaldınızmı acaba hocam ?

Hakkımda

• alialkan Hakkında
    Hakkımda
    Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencisiyim.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Mobilci

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Dün 23:14
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 7 Toplam: 7

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

33 Beğeni
  1. emreyilmz19
    emreyilmz19 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  2. emreyavsan
    emreyavsan beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  3. esnaf19
    esnaf19 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Admob Banner Reklam Ekletme
    Hocam yardımcı olabilirim. Tabi işi başka arkadaşımız almadıysa
    Ne Zaman Beğendi: 23 Ekim 2019, 22:07
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Ekim 2019, 21:05
  4. sineer
    sineer beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [BOT HEDİYE] - Aktüel Ürünler & Market Katalogları Android Uygulama - [Kendi Yapımım]
  5. rasimdkc
    rasimdkc beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [BOT HEDİYE] - Aktüel Ürünler & Market Katalogları Android Uygulama - [Kendi Yapımım]
  6. Hukuki07
    Hukuki07 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Uyguluma yaptırmak istiyorum soru cevap şeklinde
    Merhaba PM atıldı
    Ne Zaman Beğendi: 05 Eylül 2019, 02:31
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Eylül 2019, 20:04
  7. hakantopuzoglu
    hakantopuzoglu beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  8. sineer
    sineer beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
  9. rasimdkc
    rasimdkc beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
  10. MeReK34
    MeReK34 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
  11. MeReK34
    MeReK34 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : [Çark Çevir, Oyun Oyna ve Para Kazan] - Benim Kedim Kazandıran Sistem (Kendi Yapımım)
  12. emkobilisim
    emkobilisim beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  13. esrefyasa20
    esrefyasa20 beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : SHIZZO Android Uygulama Tasarım&Yazılım Hizmeti
  14. Tosa
    Tosa beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
  15. Onedirbak
    Onedirbak beğendi mesaj :: alialkan Açık konu : Bilgi Yarışması & Soru Çözme Uygulaması-[Kendi Yapımım]
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 07:54.