Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

OğuzÖztürk OğuzÖztürk şuan çevrimiçidir.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
33
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
33
0
Toplam olumlu geribildirim: 34
[OğuzÖztürk] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 03:15
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

262 Beğeni
  1. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: cthax Açık konu : Google Business Yorum Satın Almak İstiyorum !
    8.Düzey'im ücretsiz yorum yaparım
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 17:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Haziran 2019, 22:46
  2. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: azad35avsar Açık konu : Google Business Yorum Satın Almak İstiyorum !
    4. Düzeyim ücretsiz yorum yaparım
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 17:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Haziran 2019, 22:17
  3. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: auyar Açık konu : Google Business Yorum Satın Almak İstiyorum !
    Dileyen arkadaşlara 4. düzey olarak ücretsiz yorum yapabilirim, belki katkım olur.
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 16:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: Dün, 16:38
  4. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: comonda2 Açık konu : CSS Öğrenimi Hakkında
  5. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: TheCompany Açık konu : Excel Word Adres Satırından İndirilmesini Engellemek
  6. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: brkakts Açık konu : Soru Cevap Teması (Test Edildi)
    Soru Cevap nedir? Ne işe yarar? Soru Cevap Tema kurulumu nasıl yapılır? İşte yanıtı... Soru Cevap Teması (Test Edildi) ...
    Ne Zaman Beğendi: 15 Mart 2019, 16:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 08 Aralık 2018, 02:05
  7. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: TalhaAslan Açık konu : Wordpress Sıfırdan Tema Yapımı || Wordpress Tema Kurulum İşleriniz Yapılır.
  8. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: Kakarotto Açık konu : Hangi Web Sitesinin Sahibi Olmak İsterdiniz?
  9. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: Ahmet Açık konu : Hangi Alan Adı Uzantılarını Tercih Ediyorsunuz?
  10. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: useranonimm Açık konu : Kizlarsoruyor'da Sitenizi Tanıtın (İş alımı açık)
  11. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: ThPlars Açık konu : Kısa sürede bitirdiğim çizimim
    bunları nasıl yapıyorsunuz..hangi prog. ile
    Ne Zaman Beğendi: 16 Aralık 2017, 00:44
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Aralık 2017, 21:37
  12. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: WPdestek Açık konu : Themeforest WordPress Ücretsiz Temaları - Her Ay Güncel
  13. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: Okan_IŞIK Açık konu : Yeni Çizimim + Yorumlarınızı bekliyorum.
    Orinali görene kadar sümüğü akmış sandım :) Senin bi suçun yok tabi model garipmis.
    Ne Zaman Beğendi: 18 Kasım 2017, 00:24
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Kasım 2017, 21:26
  14. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: backlinkcomtr Açık konu : 2018 Seo Kılavuzu ile Hedeflerinize Ulaşmaya Hazır Mısınız? - İnfografik
  15. OğuzÖztürk
    OğuzÖztürk beğendi mesaj :: backlinkcomtr Açık konu : 2018 Seo Kılavuzu ile Hedeflerinize Ulaşmaya Hazır Mısınız? - İnfografik

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 04:55.