Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

beti beti şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
3
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
3
0
Toplam olumlu geribildirim: 3
[beti] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

 • beti Hakkında
  Hakkımda
  Betül KISA / SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı
  Ben Kimim?
  Yaklaşık 5 yıldır bilfiil olarak bir yazılım ofisinin SEO departmanında Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarak çalışıyorum. Çalıştığım firma dışında freelance olarak bir çok farklı sektörde firmaya SEO Danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ile de oldukça yakından ilgiliyim ve bu konuda da çalışmalar yürütüyorum.

  Bunun yanı sıra yıllardır kendi Türkçe E-Ticaret ve Blog sitelerim üzerinde çalışıyorum. Güncel olarak edindiğim tüm bilgi ve yenilikleri öncelikle kendi sitelerim üzerinde deniyor ve test ediyorum. Sadece Türkçe değil aynı zamanda butik çapta İngilizce E-Ticaret sitemde bulunuyor ve İngilizce SEO üzerine çalışmalarımı aktif olarak yürütme fırsatı buluyorum.

  Nasıl Çalışıyorum?
  Özgün ve kaliteli içeriğin gücüne inanıyorum. Bu konuda kendimi durmadan geliştirmeye devam ediyorum. Arama motorlarının algoritmalarının ne tür içerikleri sevdiğini ve teknik kriterlerini yakından takip ediyor ve tüm çalışmalarımda fiilen uyguluyorum. Her zaman doğal teknikler ile SEO yapmaktan yanayım ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyorum.

  Bir site üzerinde çalışırken ilk olarak analiz etme, strateji geliştirme ve hayata geçirme adımları ile ilerliyorum. Sitenizi, markanızı değerlendirirken ve incelerken her zaman daha kapsamlı açılardan ele alıyorum ve maksimum fayda sağlayacak düzeyde bir öneri sunuyorum. SEO çalışması dışında uzmanlık alanıma giren konularda markanızın ihtiyaç duyabileceği yönlendirmeleri ve gereksinimleri size iletiyorum. Bunlar Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kullanıcı Deneyimi ve Google/Sosyal Medya Reklamlarını kapsayabiliyor. Tasarımdan içeriğe kadar bir bütün olarak değerlendiriyorum.

  Dijital Dünya ve Sürekli Eğitim
  Türkçe ve İngilizce kaynaklardan aktif olarak SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgili güncel bilgileri takip ediyorum. Tüm zamanımı keyif alarak SEO ile ilgili araştırmalar ve keşifler yaparak geçiriyorum. Sürekli kendimi geliştirerek dijital dünyayı yakından takip ediyorum. Bunlar dışında mesleğim ile yakından ilgili olarak Ads Eğitimi, Php ve Kodlama Eğitimi, Web Tasarım ve Photoshop Eğitimi gibi konularda M.E.B onaylı sertifikalarım vardır. Teknoloji sürekli güncel ve canlı olduğu için bunlarla yetinmiyor ve her zaman dijital dünyayı yakından takip ediyorum.

  Uzmanlık Alanıma Giren Sunduğum Hizmetler:
  Site İçi SEO Danışmanlığı

  Rakip Analizi

  Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

  Site DIŞI SEO Danışmanlığı

  E-Ticaret Sitesi SEO Danışmanlığı

  İçerik Yönetimi

  Dijital Pazarlama

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram)

  Google Ads Reklamları

  İtibar Yönetimi ve Marka Bilinirliği Danışmanlığı

  Google Analytics
  Yaşadığı Yer
  İstanbul Anadolu
  Meslek
  Sosyal Medya ve SEO
  Cinsiyet
  Kadın

İstatistik

Mesaj Sayısı
Genel Bilgiler
 • Son Aktivitesi: 04 Nisan 2020 20:09
 • Üyelik Tarihi: 17 Ağustos 2014
 • Tavsiye Puanı: 0

İletişim BilgileriTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 07:54.