CapsLock61
CapsLock61
CapsLock61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
Karşılama Mesajı

20.04.1993 Trabzon Doğumluyum Adım; Mert Soyadım; Karaçengel (ALMANCA,FRANSIZCA, RUSÇA,İNGİLİZCE ve FLAMENKÇE) Biliyorum. K.T.Ü 3.sınıf Rus dili ve edebiyatı okuyorum 9 Yaşımdan beri Game Maker Ve Web site Tasarım Ayrıca Game Maker Dersi Veriyorum.. AYRICA; Link-Banner değişimi (Webmaster Genel) Linux ve Windows Sunucular (Sunucu Yönetimi) Web tabanlı uygulamalar; •joomla •vBulletin •Drupal •SMF •DLE •XenForo •Awbs • phpaNuke •phpFusion •Xoops E-Ticaret Yazılımları; •Opencart •Prestashop •Virtuemart •Zencart •osCommerce •JigoShop •uberCart Worsdpres; Wordpres Sorunları,Temaları,Eklentileri Blogger-Sorunları-Temaları,Proglama; •Asp.Net •C-C++-C# •java •Python •Ruby •Visual Basic PHp-Dersleri-Hazır kodları Javascript Proglama; •jQuery •Ajax Html-CCSS-XML-Sorunları ve Çözümleri Uygulama Geliştirme; •Andorid •İos •Windows Phone.. Grafik Tasarım-Arayüz Tasarım Adobe; •Fireworks •After Effects •ıllustratos •InDesingn Photoshop; •PSD •FLAsh •Action Script GRAFİKLER-İKONLAR-ARKA PLANLAR -FONTLAR Site Alım ve Satım Editörlük ve Post işleri Makale Çeviri Yazılar.. Link Alım -Satım •Banlink Paketleri, •Tanıtım Yazısı Seo İşleri,Ücretli Mobil işleri,Ücretli Proglama İşleri,Alım-Satım,Ücretli Tasarım İşleri,Ücretli Temalar,PTC ve PTS Upload İşleri Yapıyorum..

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad R.. S..
  • Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30/E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al