Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Penunbra Penunbra şuan çevrimiçidir.

<?web Geliştiricisi

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
4
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
4
0
Toplam olumlu geribildirim: 4
[Penunbra] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. ozandogan9
    09 Mayıs 2019 22:24 - link
    ozandogan9
    Merhablar yorumlarınızı takip ediyorum bilgiler harika gerçekten . Çok kısa vaktinizi alacağım sorum olacak size.
    1- 5 farklı insta işletme hesabım mevcut. Bunlar için 1 instafly alıyorum,1 adet vps sunucu alıyorum bu sunucuda 5 farklı procy satın alarak kullanıyorum ve 24 saat 5 hesabımda da spama düşmeden insta fly da oto komut girebiliyorum doğru mduur ?
    5 komut işlemesi bir sıkıntı mı ? yada sayfa hedef kitleleri aynı ise aynı 3 komutu 5 sayfayada girmem sorun oluşturu mu ? yoksa birinden takip kasıyorsam diğerinde takip etme işlemi yapmamam daha mı sağlıklı?

yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim

Hakkımda

• Penunbra Hakkında
    Hakkımda
    deneme
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Meslek
    Developer

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 02:14
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 2

Beğendiği Mesajlar

217 Beğeni
  1. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: SefaKaya Açık konu : ModernHoca- Sandisk V2 Final
  2. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: TürkBeyi Açık konu : Ücretsiz Sitenizi Tanıtacağınız 10 Forum Sitesi
  3. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Dksy Açık konu : 11 Mart 2016 CUMA Düşecek Domainler.
  4. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: WhaleTheme Açık konu : Wordpress İçin SLW FİREWALL Eklentisi. ( Siteleriniz Daha Güvenli )
  5. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Thyphoon Açık konu : APK Paylasim Temasi (NEW)(FREE)
  6. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: sovetski Açık konu : Milyarlar kazanacak proje varmı
  7. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: tashift00 Açık konu : Ses ile makale yazma hakkında
    Google Drive sesli yazma özelliği var. Örnek olarak youtubeda var. (Bkz.:https://www.youtube.com/watch?v=GS_HdU6AA34)
    Ne Zaman Beğendi: 06 Mart 2016, 21:43
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Mart 2016, 21:33
  8. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Erkan33 Açık konu : WordPress 2016 Film Temasi Ücretsiz
  9. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: EditorumORG Açık konu : Turnayı gözünden vurduk gibi :)
  10. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: metamood Açık konu : Yeni Youtube Kanalım Hakkında Yorumlar Almak İstiyorum
    Bu enlerle ilgili kanallar artık kabak tadı vermeye başladı.
    Ne Zaman Beğendi: 05 Mart 2016, 18:13
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 05 Mart 2016, 17:48
  11. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Eflaki Açık konu : Haberler.com Neden Çoğu Kelimede Yukarılarda?
  12. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: sospas Açık konu : Bugün (03-03-2016) boşa düşecek domainler
  13. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Phantaso Açık konu : Golden Mines- Oturduğun Yerden Para Kazan [ÖDEME KANITLI]
  14. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: aMCaoGLu Açık konu : EDU ve Gov Backlink Kaynakları..
  15. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Calintek Açık konu : OneSignal ile Tarayıcı bildirimleri gönderme (ücretsiz)

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 03:17.