Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Penunbra Penunbra şuan çevrimdışıdır.

<?web Geliştiricisi

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
4
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
4
0
Toplam olumlu geribildirim: 4
[Penunbra] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. ozandogan9
    09 Mayıs 2019 22:24 - link
    ozandogan9
    Merhablar yorumlarınızı takip ediyorum bilgiler harika gerçekten . Çok kısa vaktinizi alacağım sorum olacak size.
    1- 5 farklı insta işletme hesabım mevcut. Bunlar için 1 instafly alıyorum,1 adet vps sunucu alıyorum bu sunucuda 5 farklı procy satın alarak kullanıyorum ve 24 saat 5 hesabımda da spama düşmeden insta fly da oto komut girebiliyorum doğru mduur ?
    5 komut işlemesi bir sıkıntı mı ? yada sayfa hedef kitleleri aynı ise aynı 3 komutu 5 sayfayada girmem sorun oluşturu mu ? yoksa birinden takip kasıyorsam diğerinde takip etme işlemi yapmamam daha mı sağlıklı?

yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim

Hakkımda

• Penunbra Hakkında
    Hakkımda
    deneme
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Meslek
    Developer

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 00:08
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 2

Beğendiği Mesajlar

217 Beğeni
  1. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: SySrQQ Açık konu : AdMatic & Desk-Five - Firma Karşılaştırması (Reklam)
  2. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Economist Açık konu : Domain Arayanlara, Ücretsiz Yardım!
  3. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: KeyfiPaylasim Açık konu : Butonları Nasıl Aynı Hizzaya Getiririm?
  4. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: emre001 Açık konu : Full hd dizi film izle - tek parça dizi film izle
  5. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: onrsndr Açık konu : Reseller hosting ile hostingci olmak.
    Öncelikle bir SWOT analizi yapmanı tavsiye ederim. Gerçekçi bir şekilde bu analizi yapabilirsen zaten %90 vazgeçeceksin.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2016, 13:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Şubat 2016, 13:18
  6. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Onvr Açık konu : Google ile Backlink Bulma Yolları
  7. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: sospas Açık konu : Bugün (28-02-2016) boşa düşecek domainler
  8. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: sospas Açık konu : Bugün (27-02-2016) boşa düşecek domainler
  9. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: ChesterFiel Açık konu : Bugün (27-02-2016) boşa düşecek domainler
    cesaret.tv ibaret.com kalfa.net kanaryam.org kokarca.org sinirsizsinema.com yazma.net buyrun benden bunlar gelsin seçtiklerim :)
    Ne Zaman Beğendi: 27 Şubat 2016, 01:30
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Şubat 2016, 01:21
  10. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Ozkara Açık konu : Herkes Kendi Sitesine SEO Yapabilecek !
  11. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: nbrknk22 Açık konu : film sitesi açıcam sizce bunlar yeterli olur mu
  12. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Subject Açık konu : PR9 .PDF Backlink Kaynakları ve Nasıl Alınacağı !
  13. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Subject Açık konu : PR'li Otoriter Sosyal İmleme / Bookmarking Siteleri
  14. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Subject Açık konu : PR9 Wikipedia'da Backlink Alma
  15. Penunbra
    Penunbra beğendi mesaj :: Subject Açık konu : .Gov.tr Backlink Kaynakları / Kaçırmayın

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 12:11.