Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Gupur Gupur şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
28
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
28
0
Toplam olumlu geribildirim: 30
[Gupur] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 3
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• Gupur Hakkında
    Hakkımda
    Adım Berk, 16 yaşımı tamamlamış, orta düzey html/css bilgim var, 2-3 sene kadar mybb ile uğraştım ve sonunda kendi blogumu açmaya karar verdim, bakalım hayat bizi nerelere sürükleyecek..
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Meslek
    Öğrencilik

İstatistik

• Son Aktivitesi: 04 Aralık 2020 20:27
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

28 Beğeni
  1. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Bayrama Özel Fiyat 🎨 Canva Pro Hesap Satışı - 1 Yıllık Üyelik 20 TL - Anında Teslim🎨
  2. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: laserdraw Açık konu : 💥 Bilindik Ultra Aktif 2 Mizah Sayfasından Uygun Fiyattan Reklam 💥
  3. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: instamedyam Açık konu : 🌟+2000 Refarans🌟Reklam İle %100 Organik Takipçi Kasımı------%100 TÜRK %100 AKTİF🔥Her Biri Müşteri
  4. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: Robotig Açık konu : ROBOTIG | Dünya'nın En İyi, En Gelişmiş Instagram Masaüstü Programı | Ayarla Gerisini O Halletsin | YENİ GÜNCELLEME GELDİ!
  5. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: basich Açık konu : .bg veya .eu alan adı almak
    register.bg ama 190 tl gibi bi ucret cikariyor
    Ne Zaman Beğendi: 26 Eylül 2019, 18:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Eylül 2019, 12:34
  6. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: lino1907 Açık konu : .bg veya .eu alan adı almak
    https://chatclub.bg/ chat sitesine girip ordaki kisilerden yardim alabilirsin dostum en mantiklisi
    Ne Zaman Beğendi: 26 Eylül 2019, 12:16
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Eylül 2019, 11:32
  7. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: sobeajans Açık konu : BÜYÜK İNDİRİM - SADECE 5₺ - INSTAGRAM REHBERİM - Popüler Olma, Keşfete Düşme ve Instagram Algoritması
    Merhabalar, Instagram Rehberim E-Döküman, - Instagram'da Popüler Olma - Daha Fazla Takipçi Kazanma - Instagram Limitleri
    Ne Zaman Beğendi: 26 Eylül 2019, 11:20
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Eylül 2019, 20:55
  8. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: sobeajans Açık konu : SobeAjans.Com | %100 Türk Instagram Takipçi Servisi - Hızlı Çekilişler - Stabil Beğeniler | Sosyal Medya Servisleri
  9. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: MehmetFazilK Açık konu : İnstagram Parayı Çekti Ama Bakiye Gözükmüyor
    Gupur teşekkürler iyice bakınca gördüm destek kısmını
    Ne Zaman Beğendi: 14 Temmuz 2019, 01:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Temmuz 2019, 01:39
  10. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: dogukanjpeg Açık konu : DOGUKANJPEG Farkıyla! LOGOYA MI İHTİYACIN VAR? Ayakta Bekleme, Seni İçeri Alalım. ( Tamamen Yenilendik! )
    https://i.hizliresim.com/gV7YAC.png (https://hizliresim.com/gV7YAC)
    Ne Zaman Beğendi: 12 Temmuz 2019, 13:59
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Aralık 2018, 07:17
  11. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: instagramtakip Açık konu : Katılan Herkese 50 TL Değerindeki 10 Videoluk Detaylı Pinterest Eğitimi Hediye
    Katılım şimdilik yeterli olmuş ve durdurulmuştur teşekkürler
    Ne Zaman Beğendi: 11 Temmuz 2019, 16:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Temmuz 2019, 16:01
  12. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: sarabayi Açık konu : 900 bin kişiye ucuz reklam firsati ! Tamamen organik sayfalar .
  13. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: tunckocman Açık konu : 2.2 Milyon Sayfada Reklam 30 milyon Gösterim
  14. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: renkdesign Açık konu : Bi-Eticaret alır mısınız ? İYZİCO-PAYTR-NETGSM-DAKİKSMS-KAPIDA ÖDEME-SINIRSIZ RENK-RESPONSİVE-PDO
  15. Gupur
    Gupur beğendi mesaj :: ereniscoming Açık konu : ⚡ Patron Çıldırdı ⚡ 2 post + 2 hikaye ⚡ 35 tl

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 04:15.