Karşılama Mesajı

Genç Yazarlar Derneği üyesi ve danışmanıyım. Ulusal düzeydeki yarışmada birincili alan iki esere editörlük yaptım. Biri Milli Eğitim Bakanlığının ders ünitesi hazırlama yarışması ve diğeri de TDK Öykü Yarışması idi. Yerel bir gazete köşe yazarlığı yanında sayfa içerik hazırlayıcılığı yaptım. Antalya'da bir web tasarım şirketinde metin yazarlığı yaptım. İstanbul'da bir dergi ve yayınlarının editörlüğünü yaptım. Burada redaktörlük ve muhabirlik de yaptım. Bir başka dergide genel yayın yönetmenliği yaptım. Bir haber sitesinde haber editörlüğü yaptım. Şu an çocuk kitapları yazarı olarak bir başka yayın evi ile çalışıyorum Yazarlığı, şairliği, metin ve reklam yazarlığını; kurumsal kimlik oluşturma ve bunun metne geçirme işlemlerini; geleneksel lektörlüğü, editörlüğü ve redaktörlüğü; kurumsal kimlik oluşturma ve bunun metne geçirme işlemlerini yaptım, yapıyorum. Web tasarım şirketinde çalıştım. Daha önce de kazanılan iki farklı adayın seçim kampanyalarını yürüttüm. Makale yazarlığı yaptım. Metin,reklam,slogan vb üretirim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad A.. K..
  • Üyelik 16.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 64/E
  • Meslek Yazar, editör, edebiyatçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 1/2
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri