Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

majorty majorty şuan çevrimiçidir.

SEO

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
43
92,2%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
47
4
Toplam olumlu geribildirim: 50
[majorty] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 7 8
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 1

Hakkımda

• majorty Hakkında
    Hakkımda
    23 Nisan 1994 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum. Web Tasarım ve Programlama ile ilgileniyorum, ayrıca kişisel bloğumda makaleler yazıyorum.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Öğrenci (CENG)

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 22:51
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 6 Toplam: 7

Beğenilen Mesajları

71 Beğeni
  1. oskan
    oskan beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Otoriter Sitelerden Etkili ve Kalıcı Backlink Hizmeti - Bu Kaliteyi Daha Ucuza Bulamayacaksınız
  2. Blksr10
    Blksr10 beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Tanıtım Yazısı Yazdırılacak (Acil)
  3. farego
    farego beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Yüksek Gelirli Site Satışları Neden Arttı?
    Bedelli için nakit lazım herkese :) Çoğu kişi ondan satıyor diye düşünüyorum.
    Ne Zaman Beğendi: 09 Ağustos 2018, 23:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 09 Ağustos 2018, 16:59
  4. websitetr
    websitetr beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Yüksek Gelirli Site Satışları Neden Arttı?
    Bedelli için nakit lazım herkese :) Çoğu kişi ondan satıyor diye düşünüyorum.
    Ne Zaman Beğendi: 09 Ağustos 2018, 17:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 09 Ağustos 2018, 16:59
  5. nexfox
    nexfox beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Otoriter Sitelerden Etkili ve Kalıcı Backlink Hizmeti - Bu Kaliteyi Daha Ucuza Bulamayacaksınız
  6. oskan
    oskan beğendi mesaj :: majorty Açık konu : 100 kişi Birleşsek Kendi Backlinklerimizi Oluştursak
  7. ASametYildirim
    ASametYildirim beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Günlük 1.000 hit 1 ay boyunca. Bilgi almak istiyorum.
  8. adm34
    adm34 beğendi mesaj :: majorty Açık konu : 24 Haziran - Düşecek Domainler
    Çocukgiyim.org harikaymış
    Ne Zaman Beğendi: 24 Haziran 2018, 16:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 24 Haziran 2018, 16:34
  9. atanik
    atanik beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Üniversite öğrencilerine nasıl ulaşırım.
  10. mstfozdnc
    mstfozdnc beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Tumblr Backlink Paketleri ile Siteleriniz Uçacak
  11. SerhanÖzcan
    SerhanÖzcan beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Udemy Ücretsiz PHP ve bir çok ders.
    Kaydoldum hocam teşekkürler bilgilendirme için
    Ne Zaman Beğendi: 16 Aralık 2017, 23:05
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Aralık 2017, 22:49
  12. OgameTurkiye
    OgameTurkiye beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Sitelerinizi Kanatlandıracak Görülmemiş Tanıtım Yazısı Hizmeti
    OgameTurkiye Pm gönderildi ve iş alındı. Tanıtım yazısını hazırlanmaya başladık hocam teşekkürler.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Aralık 2017, 18:38
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Aralık 2017, 18:37
  13. mtnyvz
    mtnyvz beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Otoriter Sitelerden Sosyal Backlink Çalışmaları | Tumblr Backlink ve Google +1 Hizmeti
  14. operator24
    operator24 beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Otoriter Sitelerden Sosyal Backlink Çalışmaları | Tumblr Backlink ve Google +1 Hizmeti
  15. FurkanKOCAGÖZ
    FurkanKOCAGÖZ beğendi mesaj :: majorty Açık konu : Otoriter Sitelerden Sosyal Backlink Çalışmaları | Tumblr Backlink ve Google +1 Hizmeti
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 23:07.