Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

MucahitErgul MucahitErgul şuan çevrimdışıdır.

Durak Bilişim Hizmetleri

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
28
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
28
0
Toplam olumlu geribildirim: 32
[MucahitErgul] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 9 17
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• MucahitErgul Hakkında
    Hakkımda
    Bilgisayar ve bilişim teknolojilerine yoğun bir ilgim bulunuyor. Bugüne kadar bu alanda kendimi geliştirmek için özel kurslar ve uzaktan eğitim programları aldım. Üniversite eğitimimle birlikte bu sektör üzerine olan ilgimin üzerine giderek sektörün başarılı çalışanlarından biri olmayı hedefliyorum.
    Yaşadığı Yer
    Bartın
    Meslek
    Webmaster
  • İmza
    DurakBilisim.Com
    Sitenizin Uygulaması Olsun > 20 Tl !

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 17:32
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 6 Toplam: 6

Beğenilen Mesajları

78 Beğeni
  1. budaks
    budaks beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : whatsapp api kullanımı için password
  2. SametTEKE
    SametTEKE beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : (güncellendi) Aylık 1000TL+ Hedefli Niche Site Hedefi!
    Takipteyiz hocam :D Başarılar
    Ne Zaman Beğendi: 16 Nisan 2018, 19:28
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Nisan 2018, 19:27
  3. pubhane
    pubhane beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Sizi Hangi Şarkı Motive Ediyor?
    Koray Avı Hoşgeldin Akustik :D Şaka bir yana birkaç parçam var içinden bir tanesi : https://www.youtube.com/embed/3YL4Btzcf2Q
    Ne Zaman Beğendi: 14 Nisan 2018, 16:55
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Nisan 2018, 21:17
  4. ehinos66
    ehinos66 beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Android Uygulama apk çalışma sorunu
  5. TuFaN13
    TuFaN13 beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Haber sitemiz için uygulama yaptıracağız
  6. drake
    drake beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Dolandırılıyor muyum?
  7. gaste
    gaste beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : IHS sadece bana mı zam yapıyor?
    Godaddy bile bununla ilgili bir mail göndermişti bana. Yeni kanundan dolayı fiyat artışları var şuanda
    Ne Zaman Beğendi: 23 Mart 2018, 13:24
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Mart 2018, 13:03
  8. SeeTake
    SeeTake beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Play Store'a Mp3 Uygulaması geliştirdim
    Hiç değilse türkçeye çevirseydin :/ > https://github.com/alashow/datmusic-android
    Ne Zaman Beğendi: 27 Şubat 2018, 00:33
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 25 Şubat 2018, 06:54
  9. Lokasyon123
    Lokasyon123 beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Play Store'a Mp3 Uygulaması geliştirdim
    Hiç değilse türkçeye çevirseydin :/ > https://github.com/alashow/datmusic-android
    Ne Zaman Beğendi: 25 Şubat 2018, 08:19
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 25 Şubat 2018, 06:54
  10. emre577
    emre577 beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Sadece 40 Tl | Wordpress Sitenize Native Uygulama ! | Admob +Bildirim Özelliği|
  11. gaste
    gaste beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Bomba gibi domainim sizce nasıl? :)
  12. AsilKan96
    AsilKan96 beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Siteme virüs bulaştı, ne yapmam gerek?
  13. cthax
    cthax beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Akıllı saat Alıcam ne alıyım ?
    Bileklik hocam sadece :D Bu arada hem kameralı saat istiyorsunuz hemde 100 lira olsun diyorsunuz o biraz zor :rolleyes:
    Ne Zaman Beğendi: 22 Ocak 2018, 19:07
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Ocak 2018, 19:00
  14. uzmanseo
    uzmanseo beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Google Play 100 mb Sınırı
  15. SerhanÖzcan
    SerhanÖzcan beğendi mesaj :: MucahitErgul Açık konu : Rüyamda Kodlama Yapıyorum Size de Oluyor mu ?
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 22:59.