Karşılama Mesajı

8 Yaşında Tanıştığım Bilgisayar Beni Benden Almıştı 9 Yaşında Bilgisayar Sahibi Olmam ile Bilişim Dünyasının Nimetlerinden Faydalanmaya Başladım İlk Deneyimimi Windows 95 ile Yaptıktan Sonra Hemen Arkasından Win 98'e Geçişimde Çağ Atladığımı Farkettim Birkaç Yıl 2003'ü Gösterdiğinde Hepimizin Bildiği Uzun Yılların Vazgeçilmezi Windows Xp ile Tanıştım Bilgisayar Oyunlarımı Yani Klasikleri Orada Oynadım ilk Photoshop Deneyimimi de O Sıra Yaşadım Photoshop 7.0 Windows'a Çıkan İlk Photshop Sürümü Paintden Sonra Çok İlgimi Çekmişti Daha Sonra Versiyon Versiyon Hepsini Kullanacağım Aklıma Gelmezdi Sene 2006'yı Gösterdiğinde Web Dünyasında Birşeyler Yapmam Gerektiğini Düşündüm ve Yazılım Konusunu İncelemeye Başladım İlk Olarak Ücretsiz Bir Blog Stesini Kullandım (Bilirsiniz O Yıllarda Bırakın Hosting / Domaini Benim Diyen İşletmelerin bile Web Sitesi Yoktu) Blogda Uzun Süre Uğraştım Google Reklam Yayınlama Servislerini Kullanıp Zengin Olma Hayalleri Kuruyordum Fakat Google 2008'de Benim Daha...

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. Y..
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 29/9
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri