Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

emirhankiziloglu emirhankiziloglu şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
10
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
10
0
Toplam olumlu geribildirim: 10
[emirhankiziloglu] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. emirhankiziloglu
    08 Ekim 2015 14:39 - link
    emirhankiziloglu

Hakkımda

• emirhankiziloglu Hakkında
    Hakkımda
    İlk olarak web sitesi açmaya bedava-sitem ile başladım. O zamanlar pek anlamadığım için açıp açıp bırakıyordum. 2013 yılında kendi adıma bir blogger sitesi açtım ücretsiz. Kendi çapımda pc oyunu vs warez paylaşım yapıyordum. Daha sonra 2015 yılında domain alma kararı alarak mart ayından itibaren siteye içerik girmeye başladım. 2015 yılı haziran ayında ise domainimi aldım. Domainim olan www.emirhankiziloglu.com geçtiğimiz yıl devrettim. Bir dönem www.turkcebloggertemalar.com üzerinde editlediğim temaları ücretsiz olarak dağıttım. Şimdilerde ise Durak Bilişim projesi altında indirGO.club isimli web sitesini yönetmekteyim.
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Meslek
    Webmaster, Designer
  • İmza
    www.durakbilisim.com
    www.indirgo.club

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Dün 23:12
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 1

İletişim Bilgileri

Sohbet
emirhankiziloglu Adlı Üye ile Anlık Mesajlaşma:
Web Sitesi:
http://www.indirgo.club
Sayfa Adresi:
https://wmaraci.com/forum/uyeler/54945-emirhankiziloglu

Beğenilen Mesajları

31 Beğeni
  1. dubdi3
    dubdi3 beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Paypal-Ebay-Webmoney-Sanal Kart-BTC-Payeer-Payoneer-PerfectMoney-Yurtiçi-Yurtdışı Ödeme/Bozum İşlemleri
    104 wmz bozdurulmuştur. Kur: 1 dolar = 5,69 Alınan Ödeme 530 TL işlem hızlı bir biçimde gerçekleşti. teşekkürler.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Ekim 2019, 08:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Eylül 2019, 19:45
  2. halitaga
    halitaga beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Eski Yazılarım Google'da Görünmüyor
  3. IbrahimCY
    IbrahimCY beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Blogger altyapısı ile neler yapılabilir?
  4. IbrahimCY
    IbrahimCY beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Blogger altyapısı ile neler yapılabilir?
  5. tugrayaldiz
    tugrayaldiz beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Shoutbox (Chatbox) Kodlatılacak
  6. YesilcayDesign
    YesilcayDesign beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Blogger siteler listesi
  7. hasimsavsak
    hasimsavsak beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Yazı Kopyalama Hakkında Soru
  8. muratgny4254
    muratgny4254 beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Alexa 3k Siteden Büyük Kampanya - (Teknoloji ve Oyun)
  9. EranKucuk
    EranKucuk beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Alexa 3k Siteden Büyük Kampanya - (Teknoloji ve Oyun)
  10. büskevit
    büskevit beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Özgün ve News Kayıtlı 9 Siteden Tanıtım Yazısı Ayrıca 9 Farklı Sosyal Ağdan 45 Taze Backlink 80 TL! [ 1 Ay Süreyle ]
    detaylı pm ve android apk paylaşım sitelerine satışınız var mı vs bilgi verirseniz sevinirim
    Ne Zaman Beğendi: 15 Haziran 2018, 23:43
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Haziran 2018, 19:39
  11. MucahitErgul
    MucahitErgul beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Sadece 40 Tl | Wordpress Sitenize Native Uygulama ! | Admob +Bildirim Özelliği|
    Grafik işleri tarafımca hazırlanıp kısa sürede teslim edilir.
    Ne Zaman Beğendi: 09 Eylül 2017, 00:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 21 Mayıs 2017, 01:17
  12. Turhost
    Turhost beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Alan Adınızı Blogger Sayfanız ile Kullanın
    Blogger Domain Yönlendirme Blogger Alan Adı Yönlendirme başlıkları daha uygun olur hocam. faydalı bilgi teşekkürler
    Ne Zaman Beğendi: 06 Eylül 2017, 10:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 19 Mayıs 2017, 19:55
  13. nihatturan
    nihatturan beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Web site işini hobi olarak mı para için mi yapıyorsunuz?
  14. sguneci
    sguneci beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Web site işini hobi olarak mı para için mi yapıyorsunuz?
  15. LiDYASIZ
    LiDYASIZ beğendi mesaj :: emirhankiziloglu Açık konu : Bloggerda Sadece Mobilde veya Masaüstünde Reklam Gösterme
    Reklam Kodu buraya (Bunu reklamı eklemek istediğiniz yere ekleyin.) Mobilde Gizlemek İçin: @media screen and...
    Ne Zaman Beğendi: 31 Ağustos 2017, 18:17
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Haziran 2017, 02:52

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 03:33.