Giriş Yap / Kayıt Ol

rostistos rostistos şuan çevrimiçidir.

WM Aracı

Ticaret

Genel Durum Son Durum
Ticaret:
Ticaret Yüzdesi:
22
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
22
0
Toplam olumlu geribildirim: 23
[rostistos] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 3 4
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• rostistos Hakkında
    Hakkımda
    1999 dan beri sanal alemde olan yaşlı bir adam..
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Meslek
    Seo

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 00:44
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 1 Toplam: 1
  • Kanuni
    • Kanuni
    • 24 saatten 1'ini Ona ayır
    • Kanuni şuan çevrimdışıdır.

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

169 Beğeni
  1. TheSecret
    TheSecret beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Yeni 2018 Seo Arşivi !! Dizinler Rehberler Toplistler Backlink Kaynakları
    @TheSecret hocam yorumunuza katılıyorum..
    Ne Zaman Beğendi: 12 Şubat 2018, 08:58
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Şubat 2018, 17:31
  2. TheSecret
    TheSecret beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Yeni 2018 Seo Arşivi !! Dizinler Rehberler Toplistler Backlink Kaynakları
  3. alperenyld
    alperenyld beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Yeni 2018 Seo Arşivi !! Dizinler Rehberler Toplistler Backlink Kaynakları
  4. BlueLight
    BlueLight beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Yeni 2018 Seo Arşivi !! Dizinler Rehberler Toplistler Backlink Kaynakları
  5. KomanBeğrek
    KomanBeğrek beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Yeni 2018 Seo Arşivi !! Dizinler Rehberler Toplistler Backlink Kaynakları
  6. Sametnakli
    Sametnakli beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Dizin Sitesi - www.dizin.shop - Site Ekle Kaliteli Backlink Kazan
  7. flo0dinq
    flo0dinq beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : DA-PA Değeri Yüksek Haber Siteleri Uygun Fiyata Tanıtım Yazısı
    Tüm siteleri fiyatlarıyla beraber pm alayım lütfen.
    Ne Zaman Beğendi: 20 Ocak 2018, 09:40
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Ocak 2018, 23:36
  8. HuseyinAKKUS
    HuseyinAKKUS beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Atıl Durumda Umduğunuzu Bulamadığınız Sitelerden Tanıtım Yazısı Alıyoruz
  9. cybercyborg
    cybercyborg beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : İzleyecek film dizi kalmadı derdine son bu listeler müthiş
    https://www.filmdizilistesi.com/kesin-izlenmesi-gereken-20-bilimkurgu-filmi/ bir yorum bıraktım onaylarsanız sevinirim hocam..
    Ne Zaman Beğendi: 15 Ocak 2018, 00:43
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Ocak 2018, 21:01
  10. kadirtpt
    kadirtpt beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : 2018 Google Panda Algoritması Güncellemesi
  11. kaangoktas
    kaangoktas beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Google algoritma güncellemesi mi? Zirvedeki sitelerim ani düştü.
  12. enceladuss
    enceladuss beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Web Siteler - Tek tıkla siteni ekle
    başarılar dilerim birkaç tane site ekledim.
    Ne Zaman Beğendi: 27 Kasım 2017, 18:20
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Kasım 2017, 16:23
  13. motokurye
    motokurye beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Harabe Web Dizini - Site Ekle
  14. deLi
    deLi beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Webpara.com İnternetten Para Kazanma Sanatı
    seoizmir (https://www.webpara.com/members/seoizmir.22/) adıyla kaydoldum üyeliğimi onaylarsanız sevinirim..
    Ne Zaman Beğendi: 20 Ekim 2017, 10:28
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Ekim 2017, 08:25
  15. Backlinkcigeldi
    Backlinkcigeldi beğendi mesaj :: rostistos Açık konu : Kitap kurdu üniversite öğrencisinden %100 Seo'ya Uygun| %100 Özgün içerikli Makale Hizmeti.
    iş verildi hakkıyla teslim etti 3k makale yazdı..
    Ne Zaman Beğendi: 10 Ekim 2017, 16:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Ekim 2017, 16:06

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 00:44.