Karşılama Mesajı

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Alia RİOR benim online marka adımdır ve bu adımla sanal alemde tanınmaktayım. Gelelim gerçekte kimdir? ; Kimya bölümünden mezun olduktan sonra bir kaç yıl özel eğitim ve sanayi sektöründe çalıştı. Kısa bir süre sonra kendi işini kurdu ancak ortaklı olduğu için fazla sürmedi ve üstüne küresel ekonomik kriz gelince de iflas etmeden ayrıldı. Üniversite yıllarında merak saldığı internet ve pazarlama üzerine biraz daha gitti. İnternetin gelişmesi ile 2005 yılından beri aktif olarak değişik isimlerle eğitimler ve çeşitli kazanç kaynaklarına danışmanlık hizmeti sundu. Gerçek kimliğini asla kullanmadı çünkü ismiyle değil işiyle ilgilenilmesini istiyordu ve öylede oldu. Kendini geliştirdiği uzmanlık alanlarına göz atacak olursak; İş süreçleri ve iş geliştirme optimizasyonu, amatör web tasarım, adsense ve adwords kullanımı, şuan aldığı eğitim android tabanında yazılım ve programlama, online pazarlama ve özel eğitimler… Genel amaçlı olarak ister firma olsun yada şahıs işinizde maksimum kazanç ve kaliteyi sizlere “ekonomik ve kolay bir yolla nasıl olabilir?” sorusunun cevabını oluşturmaya çalışmaktadır. İşi bıraktıktan sonra çok bir risk aldı ve internete yöneldi bu arada bir kurumada girmeye çalıştı. Bir kaç yıl önce kamuda işe girdi ve şuan halan devam ediyor. Hizmet, ürün ve referanslar için aliarior.com sitesini ziyaret ediniz.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad Ö.. F..
  • Üyelik 29.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38/E
  • Meslek Danışman-Kimyager-Dijital Stra
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1/0
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 1371

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği