Karşılama Mesajı

Merhaba ben Eren Akgöz, meslek lisesi bilişim teknolojileri/Veritabanı Programcılığı bölümünden 2018/2019 eğitim öğretim yılında mezun oldum. Yazılımla ilk 9.sınıfta c# üzerinden Windows App uygulamaları yaparak tanıştım. 11.sınıfa geldiğimde ise okulumuzun müfredatında olmamasına rağmen dış kaynaklardan Arduino programlama ve Arduino ile projeler yapmayı öğrendim. 11.sınıfın sonlarına doğru geldiğimde ise yaptığım 75Dmoikaz projem ve okulumun bana sponsor olmasıyla birlikte 12. Uluslararası Meb Robot Yarışmasına katıldım. 12.Sınıfa geldiğimde okulumun robotik kulubü ile yaptığım otonom araba ile birlikte Teknofest 2018 e katıldık. 12. Sınıfın sonlarına doğru ise yine okulumuzun müfredatında olmayan yeni nesil programalama dili olan kotlin programlamayı temel bir şekilde öğrendim ve bu öğrendiklerimi 1 ay boyunca sınıf arkadaşlarıma ders şeklinde anlattım. Şuan hem c# programlama ile Windows app ugulamaları yapıyorum hemde kotlin & java programlama dillerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad E.. A..
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 6/6
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri