Karşılama Mesajı

Bilişim Meraklısı

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad Ö.. E..
  • Üyelik 20.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50/E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3/4
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 809

Attığım Mesajlar

• Profil Fotoğrafı Yükleme

Farklı bir yöntem denedim.     Aşağıdaki kodu deniyorum ama Veritabanına da yüklemiyor klasöre de yüklemiyor. Hatam Nedir ?  Diğer veriler gidiyor. Sa...

17.06.2022, PHP
  • Profil Fotoğrafı Yükleme

Merhaba,    Üzerinde çalıştığım hobi amaçlı bir yazılımda profil fotoğrafı yükleme alanını formda gönderebiliyorum ama fotoğrafı gönder demeden önce f...

12.06.2022, PHP
  • SSL Sertifikası Alım

1 Yıllık SSL Sertifikası almak istiyoruz. 3 Domain için  sadece Ana domain SSL için fiyat verebilir misiniz ? 

11.06.2022, Domain
  • 14.05.2022 Bugün Düşecek Domainler

dronefpvturk.com turkcoinindex.com  turkiyeyikesfet.com teknorobit.com  teknikcoin.com  teknoadam.net  teknosaha.com  uzayteknolojileri.com projeakade...

14.05.2022, Domain
  • Site Hiti

atmacabeyoglu adlı üyeden alıntıBu biraz da içeriğin konusuna bağlı. Teknik konulardaki makale okuyanların sayısı, başka konulardaki makele okuyanlar...

06.11.2021, SEO
  • Site Hiti

Arkadaşlar Bir Teknik Makale Blog sayfası oluşturdum 2019 da bugüne kadar toplamda 150 tane makalem var eklemeye de devam ediyorum. Yalnız günlük hit...

05.11.2021, SEO
  • Adsense Geliri

Yoast SEO Eklentisi 300 kelime dediğinden her seferinde 300 kelime yaklaşık yazmışım makaleleri Birde bazı makaleler 200 civarı kelimede kalıyor onl...

09.06.2021, Adsense
  • Adsense Geliri

Gönderdim

08.06.2021, Adsense
  • Seagate One Touch 5 TB

Faturalı Kutulu Açılmamış 1 aylık henüz 24 ay garantili Elimde 4 adet mevcut Adet Fiyatı 1600 TL

08.06.2021, Genel Alışveriş
  • Adsense Geliri

Merhaba, Günlük ortalama 40 kişinin ziyaret ettiği bir blog sitem var. Bunu geliştirip gelir kazanmak istiyorum ortalama 100 makale var içinde. G...

08.06.2021, Adsense
  • Blog makale sayilariniz

784 yazı

19.08.2019, Adsense
  • Türkiye’ deki Kurumsal Hosting Firmalarının Karşılaştırılması

farukkarahan adlı üyeden alıntıBahsettiğiniz konu ile benim yazdığım konu birbirinden farklı. Hosting bilgilerini paylaşmıyorlar. Yani verdikleri hiz...

01.08.2019, Hosting
  • Türkiye’ deki Kurumsal Hosting Firmalarının Karşılaştırılması

Aşağıda yazacaklarım için şimdiden özür diliyorum. Ama bilinmesini önemli düşündüğümden paylaşıyorum. Hosting bilgilerinin gizli olduğunu yada paylaşa...

01.08.2019, Hosting
  • Admin Paneline Girişte Hata

Şuanda paylaşımlı hosting olarak kullandığım tüm sitelerde natro_guard.php adında dosya var aşağıdaki gibi kod var içinde. https://www.codepile.net/pi...

31.07.2019, WordPress

awoken adlı üyeden alıntıHacklenmiş olabilir misiniz? Sanırım öyle oldu. Cpanel den Log kayıtlarına baktığımda thema klasörünün içinde functions.p...

31.07.2019, WordPress

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntıBu durum hangi değişikliği yaptıktan sonra başladı ? Lisanslı tema veya eklenti olması, açık taşımadığı anlamına gelme...

31.07.2019, WordPress
  • Wordpress Eklenti Ekleme Yok

WPMU kurduysanız bende de yapıyordu.

31.07.2019, WordPress

elektrifikasyon.comDosyaları sildim. tedbir amaçlıindex.php kaynak kodu ...

31.07.2019, WordPress

Bu şekilde resim açılıyor. Kaynak kodlarına baktığımda http://www.dogbish.com/Protect-your-WordPress-admin-area.png bu adresten geldiğini göste...

31.07.2019, WordPress
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al