Karşılama Mesajı

24 Yaşındayım ve yaklaşık 12 yaşında başlayan html serüvenimi meslek lisesine geçip orda bilgisayar programcılığı ve üniversitedeki bilgisayar bölümüme kadar uzanan bir hikayenin başlangıcıydı. Kendimi bu alana atmamdaki en büyük etken ise okul tercihlerimdi. Günümüz teknolojisine ayak uydurup, Flashlar ile başlayıp günümüz css3 üne ve jquerysine hakim olmama kadar devam ediyorum. Photoshop tasarımlarınızı HTML & CSS3 şeklinde mobil uyumlu dönüştürüp isteğe göre yönetim paneli yazılı kodlamasınıda yaparım. Yönetim paneli ve web yazılımını aspx.net üzerinden c# platformunda kodlamaktayım. Kodlar tamamen özgün olup isteklerinize göre de değiştirilebilir. Sitenizi mevcut paketler üstüne giydirmek yerine yeni ve tasarımınıza uygun şekilde kodlamaktayım. Onun dışında phpye de giriş yapmış olup, wordpress'e tema giydirme konusunda da seviyemi ilerletmeye devam ediyorum. Web sitelerin google seo ayarlarını tarafımca yapıp tüm linkleri optimizasyona uygun şekilde düzenlerim. Özgün içerikler de tabii ki bizim işimiz. Teşekkürler.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad E.. U..
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27/E
  • Meslek Freelancer Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 11/9
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri