Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cemedo Cemedo şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
2
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
2
0
Toplam olumlu geribildirim: 2
[Cemedo] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: 28 Ekim 2019 01:01
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğenilen Mesajları

106 Beğeni
  1. Batarya
    Batarya beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Sinema Konusu Yazdım Nasıl Faaliyete geçire bilirim
  2. useranonimm
    useranonimm beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Sinema Konusu Yazdım Nasıl Faaliyete geçire bilirim
  3. main
    main beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Ulusal Haber Sitesi, Bir İçeriğimi Kopyalamış
  4. EvilBozkurt
    EvilBozkurt beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Youtube'den İçerik Kopyalamak?
  5. DaftPunk
    DaftPunk beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Yeni Projemin Anasayfa Arayüzü - Elestiriyor
  6. Formenko
    Formenko beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Yeni Projemin Anasayfa Arayüzü - Elestiriyor
  7. teknoxxk
    teknoxxk beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : ingilizce siteye türkçe backlink olurmu
  8. Crypterz0
    Crypterz0 beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Ürettiğim İçerik Hakkında Beni Eleştirecek ve Tavsiyeler Verecek Birisini Arıyorum
  9. Crypterz0
    Crypterz0 beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Güncel Konuları Ağır Bir Dil İle Eleştireceğim Kanal İsim Önerisi
    Çok Bilmiş güzel. Eş anlamlısı ukala da olabilir, tek kelime daha akılda kalıcı.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Ocak 2018, 19:02
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Ocak 2018, 01:35
  10. Avi
    Avi beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Makaleleri toplumu,tek tekmi aklemeliyim.
    Başka yok, düzeni çok bozmayacağın şekilde istediğin kadar ayarlarsın. Önemli olan sürekiliği sağlamak. Kolay gelsin.
    Ne Zaman Beğendi: 13 Ocak 2018, 23:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Ocak 2018, 23:46
  11. aydnaydn59
    aydnaydn59 beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Google Analytics bilgisi olan
    Konumlara bakarak kendi şehrinizi saymazsanız sağlıklı veri elde edebilirsiniz. Devre dışı bırakmak yok maalesef.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Ocak 2018, 21:56
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Ocak 2018, 20:20
  12. aykutavsar
    aykutavsar beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Sub Domainle Adsense Onayı Alınır Mı ?
    Teşekkürler :)
    Ne Zaman Beğendi: 07 Ocak 2018, 17:21
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Ocak 2018, 17:19
  13. aykutavsar
    aykutavsar beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Sub Domainle Adsense Onayı Alınır Mı ?
  14. bilalbakirci44
    bilalbakirci44 beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : Ne iş yapayım da Para kazanayım ?
  15. ismailcakmak
    ismailcakmak beğendi mesaj :: Cemedo Açık konu : SEO Uzmanlarına Sorum Var

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 11:48.