Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

weblobedi weblobedi şuan çevrimdışıdır.

Üyeliği Durdurulmuş

Uzaklaştırma Sebebi
Uzaklaştırma zamanı: 22 Haziran 2017
Cezanın biteceği zaman: Hiçbir zaman. (Süresiz uzaklaştırma)
Uzaklaştırma sebebi: Kendi isteği üzerine.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
2
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
2
0
Toplam olumlu geribildirim: 2
[weblobedi] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• weblobedi Hakkında
    Hakkımda
    Şimdiye kadar bir çok insanla seo çalışması yaptım ve yapmış olduğum çalışmalar neticesinde ortaya çıkan sonuçlardan ben ve müşterilerim oldukça memnunlar.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Satış Ortağı

İstatistik

• Son Aktivitesi: 17 Eylül 2017 20:29
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

109 Beğeni
  1. mimarcan
    mimarcan beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : Katılım Belgesi Eklentisi
  2. Xmenroe
    Xmenroe beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : Yükselmek için yol haritasi /Facebook/Adwords/Tanıtım Yazısı
  3. hasanayt
    hasanayt beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : 18-20 Yaşında Evden Ayrılmak ?
  4. moris
    moris beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  5. MesuT
    MesuT beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : Bu alan adı bende olduğu için - Büyük Bir Firma tarafından bana dava açıldı
  6. barisay
    barisay beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  7. Bipixel
    Bipixel beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  8. Bipixel
    Bipixel beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
    10'una erteledik hocam. Tamamdır hocam. Ekliyorum sizide Kadıköy gibi gözüküyor şu an :) Ekleyeyim mi listeye hocam
    Ne Zaman Beğendi: 31 Mayıs 2017, 04:29
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 31 Mayıs 2017, 04:13
  9. FurkanOYMAK
    FurkanOYMAK beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  10. catlakkorsan
    catlakkorsan beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  11. MDSALMAN
    MDSALMAN beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  12. Sinan
    Sinan beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  13. furkan021
    furkan021 beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
    Duruma göre bilgi verirsiniz hocam
    Ne Zaman Beğendi: 30 Mayıs 2017, 18:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Mayıs 2017, 18:38
  14. cgrclk
    cgrclk beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
  15. Sinan
    Sinan beğendi mesaj :: weblobedi Açık konu : WM Aracı Üyeleri İçin İstanbul'da İftar Vakti!
    Gün 03/06/2017 - Cumartesi Olarak Güncellendi.
    Ne Zaman Beğendi: 30 Mayıs 2017, 16:46
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Mayıs 2017, 16:45

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:52.