Giriş Yap / Kayıt Ol

HanAjans HanAjans şuan çevrimdışıdır.

Ticaret

Genel Durum Son Durum
Ticaret:
Ticaret Yüzdesi:
9
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
9
0
Toplam olumlu geribildirim: 9
[HanAjans] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 9 9
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• HanAjans Hakkında
    Hakkımda
    SEO çalışması , Sosyal imleme ve forum tanıtımı, backlink hizmetleri, tanıtım yazısı yayınlama, Twitter ve FB takipçi, portal site yönetimi, dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılık. 2015 yılından beridir firma olarak birçok farklı hizmet vermekteyiz.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    webmaster
  • İmza
    HAN AJANS MEDYA News Kayıtlı İnternetin En İyi Sitelerinden Tanıtım Yazısı

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 18:18
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

412 Beğeni
  1. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: AvrupaNetMarket Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    Pm lütfen
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 17:55
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: Dün, 17:02
  2. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: Komut Açık konu : Türkiye'nin En Büyük Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Alınacaktır.
  3. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: Batarya Açık konu : Film / Sinema / Kültür-Sanat / Yeşilçam Sitelerinden Tanıtım Yazısı Alınacaktır
  4. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: bhsrc Açık konu : Kaliteli Sitelerden Tanıtım Yazısı Alacağım
  5. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: selimtunc Açık konu : Eğitim Sitemiz İçin Özgün Sitelerden Tanıtım Yazısı Alımı Yapılacaktır.
  6. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: Karalardanbiri Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    Fiyat ve adres pm lütfen
    Ne Zaman Beğendi: 10 Ağustos 2017, 22:54
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Ağustos 2017, 19:30
  7. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: djramcoo Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    Site adresi ile fiyat bilgisi alabilirmiyim?
    Ne Zaman Beğendi: 10 Ağustos 2017, 10:49
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Ağustos 2017, 10:33
  8. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: nbrknk22 Açık konu : Tek Link Çıkışı Olacak Şekilde Tanıtım Yazısı Alınacaktır
  9. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: furkancekmece Açık konu : Kadın Ziyaretçilerin Fazla Olduğu Sitelerden Tanıtım Yazısı Alınacaktır
  10. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: nurser Açık konu : Alexa ve Backlink Almak İstiyorum
  11. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: kolcu Açık konu : Memur sitelerinden tanıtım alınacak
    Merhaba Memur konulu sitelerden tanıtım yazısı alınacaktır. Site adresi: Fiyat: PM ya da hkolcu@live.com a skype eklemeniz yeterli.
    Ne Zaman Beğendi: 08 Ağustos 2017, 16:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Ağustos 2017, 02:40
  12. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: fth0707 Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    Adres ve fiyat lutfen
    Ne Zaman Beğendi: 06 Ağustos 2017, 12:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Ağustos 2017, 16:59
  13. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: Pisiprens Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    fiyat ve site için öm alabilir miyim?
    Ne Zaman Beğendi: 06 Ağustos 2017, 12:50
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Ağustos 2017, 12:51
  14. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: deryaerdil Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    adres + fiyat pm alabilir miyim?
    Ne Zaman Beğendi: 01 Ağustos 2017, 12:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Ağustos 2017, 12:09
  15. HanAjans
    HanAjans beğendi mesaj :: accrock Açık konu : Han Ajans 19 Yaşında News Kayıtlı (Alexa tr 15) Popüler Süper Siteden Etkili Uygun Tanıtım!
    pm atıldı
    Ne Zaman Beğendi: 01 Ağustos 2017, 09:10
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Ağustos 2017, 09:06
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:48.